Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Csak a NUK játszócumikba megy bele a víz kifőzéskor, mosáskor, vagy minden játszócumira jellemző?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cumi, játszócumi, Nuk

2014. ápr. 13. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
Nekünk mam-os van, abba is belemegy.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. ápr. 13. 21:29 Privát üzenet

Nekem van Nuk is és Avent is.

A nukba még soha nem ment bele. De szinte az összes Aventesbe igen(van vagy 8db belőle).

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. ápr. 13. 21:50 Privát üzenet
Szia! Nekem idáig mindegyikbe belement. Én úgy csinálom, hogy összenyomom a szilikont, hogy telemenjen vízzel, úgy forralom, utána jól kinyomkodom, és kirázom a maradék vizet, és hagyom megszáradni.

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. ápr. 14. 12:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, ezt én is ki fogom próbálni. Hátha szebbek lesznek, mert így nem túl bizalomgerjesztőek. Persze, én is ki szoktam nyomkodni a belekerült vizet, csak akkor mi értelme volt a sterilizálásnak, ha utána jól összetapicskolom. Így utólag még le szoktam önteni vízforralóban frissen forralt vízzel. Kész cirkusz - ez is! :)

# 4/4Időpont 2014. ápr. 14. 21:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért elítélendő a bébiszitter segítsége, ha nincsenek nagyszülők? Ez csak Magyarországon jellemző még mindig hogy a bébiszitter egyfajta ciki, és a gyerek lepasszolásának tekintendő?
Többgyerekes anyukák, akik tömegközlekednek?! Mennyire jellemző, hogy idegenek segíteni le-fel tenni a babakocsit, vagy hogy előzékenyek?
Mennyire jellemző az alábbi hőmérséklet az adott cn napokon?
3 éve szültem, és azóta nagyon megérzem a frontokat-fejfájással. Korábban egyátalán nem volt ez jellemző. Más is van így?
Ez mostanában lett ennyire jellemző hogy ilyen kicsi korkülönbség van a testvérek között?
1 évesen mennyire jellemző az, hogy nem mindig alszik 2x napközben a baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!