Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitseg! A nagymama nem all...

Segitseg! A nagymama nem all le! Mik a lehetosegeim?

Figyelt kérdés

Megprobalom leirni roviden: van egy 3,5 eves kislanyom az elozo hazassagombol. Valaskor kozos megegyezessel a gyerek hozzam kerult egyertelmuen. 2 hetente hetvegen viszi el az apja.

Nekem elettarsam van, 6 honapos terhes vagyok jelenleg. A volt ferjem csaladjaval sose voltam joban, nem is nagyon eroltettuk a dolgot.

Par hete varatlanul kaptunk egy levelet a Csaladjoleti Kozponttol, hogy bejelentette valaki hogy nalunk rossz helye van a lanyomnak es vizsgalatot inditanak. Sik ideg lettem, eloszor a volt ferjemre gyanakodtam, felhivtam, kiderult, hogy o semmit nem tud errol, biztos nem o volt. Parom viszont kideritette, hogy a "kedves" exanyos volt az exferjem testvereivel. Mikor meghallottam milyen ragalommal illettek, nem tudtam eldonteni sirjak-e vagy nevessek. Raadasul pont egy koszfeszekbol ir olyanokat, ahonnan a gyerek mindig budosen jon haza es furdoszoba sincs. A lenyeg hogy vegig kellett csinalni ezt az eljarast, kornyezettanulmany stb. minden rendben termeszetesen. Rendes volt a holgy aki ezt intezte, mondta hogy szamitsunk ra, hogy nem fog itt leallni, hiaba szuntetik meg az eljarast. Most komolyan szules elott par honappal ilyenekkel kell foglalkoznom? Raadasul dolgozom még, az se valami nyugodt hely. Beszelni nem lehet vele mert iszonyat primitiv no, tul sokat kepzel magarol es ennek hangot is ad. A volt ferjem sem tud ra hatni, annyira nincsenek joban sem. Mik a lehetosegeim hogy leallitsam? Ellenunk neveli a gyereket is, ami nagyon nem tetszik.


2014. ápr. 20. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel tudod jelenetni rágalmazásért, akkor majd leáll.


De amit nem értek, MIKOR tudja ellened nevelni a gyereket, ha az apa kéthetente viszi el, és ö sincs jóban a saját anyjával - akkor egyáltalán hogyna találkozik az exanyós a gyerekkel?

2014. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimennek, szét néznek, megállapítják hogy hamis bejelentés es ennyi. Nem kell vele foglalkozni,
2014. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazsag, hogy a volt ferjem eleg papucs. Mindig is az volt, sosem vedett meg az anyjaval szemben engem se, inkabb hallgatott. Eddig ugy volt, hogy az o lathatasi idejeben odavitte a gyereket az anyjahoz, otthagyta egy idore majd erte ment. Az a no egy boszorkany, kiharcolja azt, ami kell neki. Es ezen az 1 vagy 2 napon amikor nala van, nagyon sok rosszat tanit neki. Legujabb huzasa az volt, hogy bantani kell a kistesot. A lanyom ezt jatszotta a bolcsiben egy babaval, hogy utotte, dobalta, hogy ezt kell majd vele csinalni. Erre a gondozonok hivtak fel a figyelmemet, mert tudjak hogy nyilvan nem otthon tanulja ezeket. Mert erdekes modon mikor hazajon, minket utal, nem szeret, nem akar hazajonni stb. eltelik 1-2 nap es mar nyakunkban log, olel, puszil, szeretget minket meg tok lelkes hogy tesoja lesz es tud majd vele jatszani.

Es ha feljelentem ragalmazasert akkor csinalnak is vele valamit? Alapvetoen a lanyom miatt zavar, hogy ezt csinalja, mert ezekben a harcokban o serul a legjobban. Csak ez a buta no nem fogja fel.

2014. ápr. 20. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen mi is átmentünk, én nagyon kikészültem ,mindent rendben találtak, de ahogy kijöttek,és nekiálltak nézelődni kérdezősködni... a legfájóbb az,hogy hiába zárják le az ügyet a rendszerből nem lehet kikerülni, végleg benne maradsz/maradunk, és ha megint jön egy bejelentés (nekik kötelességük kivizsgálni) akkor fél évig minden hónapban kötelesek kijönni (gondozásba vesznek) és mindezt alaptalanul,de ez a szabály.
2014. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!