Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan anyuka, aki szülés...

Volt olyan anyuka, aki szülés után egyből vissza ment dolgozni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl magáncége van és nélkülözhetetlen, mert azt csak ő tudja amit csinált addig, vagy sokkal jobban keresett a férjénél, és jobban kijöttek ha a nő ment vissza dolgozni, nem a férfi. Ha igen, mennyi időt maradt otthon, mikor ment vissza dolgozni?
2014. ápr. 24. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Itthonról dolgozom, 5 hónapos korától. Én vagyok a babával itthon, nem a férjem, mellette dolgozom, amikor alszik vagy épp eljátszik egyedül, teszem, amit kell. Itthon nem hagytam volna másra, azt nem bírja el a lelkem. Haladok, ahogy tudok.
2014. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Szinte két tárgyalás között szültem:)

Igyekszem az időpontokat az ő alvásritmusához igazítani...most hogy már "nagyobb" (6hó), gyakran jön velem ügyvédekhez pl. Kiegyensúlyozott, boldog baba

2014. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A válasz attól hasznos, ha a kérdésre válasz és saját tapasztalat. Nem attól ha megegyezik a kérdező véleményèvel...szerintem...sosem értettem a normális válaszok lepontozását...
2014. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Az lenne a normális, ha mindenki dolgozna utána. A sok lusta disznó nem szülne évente gyereket, hogy megússza a munkát.
2014. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem én pontoztam le, én mindenkinek zöld pacsit adtam.
2014. ápr. 24. 09:57
 6/11 bius06 ***** válasza:
24%
Kedves 4-es válaszoló! Nem értek veled egyet, mert nem a nagyszülőknek, meg a bölcsődékbe kell gyereket szülni. Ha valaki gyereket szül, akkor nevelje ő. Nem tudja milyen élményekről marad le az aki 3 éves kora előtt vissza megy dolgozni. Lehet hogy vannak olyanok akik azért szülik a gyereket, hogy ne kelljen dolgozniuk, azokról nekem is meg van a véleményem, de nem kellene általánosítani. Ha megteheti az anya, miért ne maradna otthon a picurral.
2014. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
69%-os válaszom? Miért? (Első vagyok) A gyerek meg sem érzi, hogy dolgozom, észre sem veszi. Vele vagyok és közben amit felépítettem sem borul be, ez tűnt a legjobb megoldásnak az adott helyzetben. Szerintem ebben semmi rossz nincs. Sokat játszunk, nevetünk, csak amikor pihen vagy nincs rám szüksége, akkor nem szórakozom, hanem dolgozom. De neki ez kb. tök mindegy, szerintem.
2014. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bius06 ***** válasza:
54%
Nem is azzal van gond szerintem, ha otthon dolgozik a kismama, hanem azzal, amikor elmegy otthonról 8-10 órára, s a gyereke szinte nem is látja.
2014. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm. De neki saját vállalkozása van (először élelmiszer bolt volt, aztán Nemzeti Dohánybolt lett belőle). Alkalmazottai vannak, leginkább ők dolgoznak, a barátnőm ügyet intéz, lement este zárni (10-kor, akkor a kicsi már aludt, vagy apa volt vele). Jön-megy a kicsivel, szerintem már pár hetes kora óta.
2014. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi a válaszokat. A 6 válaszolót nem tudtam zöld kézzel pacsizni, mert nem a saját véleményére voltam kíváncsi, hanem olyan anyukákéra, akik visszamentek dolgozni szülés után, mert muszáj volt.
2014. ápr. 24. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!