Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos hogy sok fotó legyen a...

Fontos hogy sok fotó legyen a gyerekekről?

Figyelt kérdés

Nektek fontos-e, illetve kinek mi a véleménye arról, hogy sok fotót kell előhívatni az évek során, hogy később, sok év múlva sok emlék legyen? Pl hogy rendszeresen pár havonta képeket készíteni a családról, a gyerekekről, vagy fontosabb, nagyobb eseményekről, de azt nem csak a telefonban/számítógépen tárolni, hanem elő is hívatni. Ti ezt teszitek, vagy csak a telefonon/gépen vannak tárolva a képek?


Köszönöm a véleményeket.



2014. ápr. 24. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Időközönként előhívatom. Szerintem jobb lapozgatni, mint számítógépen nézegetni
2014. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A sok fénykép szerintem fontos, mert ezek vissza nem térő pillanatok!

Előhívatni akciókor szoktam egy-egy nagyobb kupacot.

2014. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előhivatni ritkán szoktam a képeket, de rengeteget készítettünk már. Kb. két hetente elküldöm a nagyszülőknek is a képeket e-mailben, így két helyen vannak tárolva, nagyobb biztonságban vannak.
2014. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos. Rólam nincs sok kép sajnos, de rettenetesen hiányolom. És természetesen előhívatva!
2014. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem fontos.

Főleg, amíg nagyon kicsi.

Van egy nagy fotóalbum, amiben a fiam képei vannak. Most 1 éves, és kb 60-80 kép van már benne (300 fér össz bele).

Ezt könnyebb magammal vinni, amikor távolabbi rokonokhoz megyünk, akikkel ritkán találkozunk, meg én is szeretem visszanézni.

A gép tönkremehet bármikor, a telefont ellophatják, az album mindig meglesz...

2014. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én sok fényképet készítek, havonta kiírom őket DVDre, és előhívatom a fontosabbakat. :)
2014. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim is szeretik visszanézni magukat, családot, barátokat is. Kinyomtatni meg azért érdemes legalább a fontosabb, jól sikerültebb darabokat néha, mert sajnos a digitális hordozók elöregednek, elromolhatnak, elveszhetnek, törlődhetnek.
2014. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden hap csinalok par db kepet a lanyomrol. Aztan par havonta, fel evente a jol sikerulteket kihivatom. Van mar jo par albumunk. Abba csak az igazan jo kepek vannak idorendi sorrendbe kategorizalva. Sokkal attekinthetobbek mint a szamitogepen. Es aldom az eget h igy csinaltam mindig ugyanis 70 gb kepunk most szallt el a geprol. Igy sok potolhatatlanul eltunt de sok megmaradt. Igy nekem nagyon fontos. Gyerekkoromrol nem sok kepem van nem alltunk ugy h legyen. Ezert en mindent megteszek h sok emlek megmaradhon. :-)
2014. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha megyünk valahová mindenképpen fotózok, de amúgy is szoktam. próbálok mindent megörökíteni, hamár naplót nem vezetek neki. mivel fiú így szeritnem nem is érdekelné a napló, de egy fotó sokkal jobb, vicces ahogy tiszta maszat.

videózni is szoktam, imádja visszanézni őket

2014. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az. Rengeteg képünk van a gyerekekről, mindig elől van a fényképezőgép. Épp nemrég csináltam 3 év fotóiból egy fotókönyvet, van benne vagy 600 kép. Később is ez a terv, h minden évről készüljön. Nagyszülőknek karácsonyra készül nyomtatott képekből album.
2014. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!