Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült lefogynod...

Hogyan sikerült lefogynod szülés után?

Figyelt kérdés
65kg-val lettem terhes,84-el mentem szülni...3hét alatt lementem 71-re,nem pedig csináltam semmit,de azóta egy dkg sem. Hogy fogyhatnék? Sajnos sportosni nincs időm,mert egyedül vagyok egész nap a picivel,párom 7kor ér haza,addigra hulla vagyok :P
2014. ápr. 27. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Az étkezésen múlik inkább, nem a sporton.


Szoptatsz még?

2014. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eléri a gyerek a 8-9 hónapos kort, és elkezd kunyerálni, titokban tudsz majd enni, amikor alszik, vagy eheted az egészséges kajákat amiket ő is, mert mindenből kérni fog :) Nekem sokszor nem volt lehetőségem enni a gyerek mellett, és sokat dolgoztam az udvaron, kertészkedtem, ástam stb, úgy néztem ki nyár végére mint egy karó. 6 kiló simán leszalad! Ja és a szoptatás miatt is sokan lefogynak, 1 dl anyatejben (ha nosmálisan eszel) 65-70 kcal van, amikor a gyerek mondjuk megeszik fél litert, az 350 kcal, plusz ezt neked még elő is kell állítani, az is energiát igényel, szóval ha nem viszed túlzásba a kajálást akkor napi 500 kcal mínuszban leszel.
2014. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es,


ó, mamám! Nehogy már a "leadott" tej kcal tartalmát is "ledolgozottnak" számítsd!


Ez olyan lenne, mintha a férfiaknál számolnál a kivert sperma kcaltartalmával!

2014. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb az eszmefuttatása 2-esnek, de valóban megnő a szervezet energiaigénye (alapanyagcseréje) 2-400 kcal-lal szoptatás alatt.


Mondjuk én sport nélkül azért nem fogynék szívesen, mert akkor vékonyabb, de ugyanolyan löttyedt lennék.

Otthoni torna? Súlyzót egy fél literes palackból is lehet fabrikálni, youtube pedig tele van tornavideókkal.

2014. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 28 kilót szedtem fel terhesen mind lement,sőt még talán mos jobb alakom is van mint terhesség előtt.Én amikor tudtam sportoltam,és vacsira max egy joghurtot ettem.Nekem ez vált be,szerencsére lement mind,és azóta sem jött vissza évek óta.Nekem a 65kg volt a kritikus súly,onnan hónapokig nem akart megindulni,aztán csak megindult,és vissza nyertem a régi súlyom 173 cm/57 kg.Kitartás!
2014. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!