Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti sem tudtok (anyagi okokból)...

Ti sem tudtok (anyagi okokból) elutazni sehová a hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a babámmal, a nagy már ovis, férjem dolgozni fog. Egy kicsit szomorú vagyok, mert nem tehetjük meg. Csak én vagyok ezzel így?
2014. ápr. 30. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Mi sem utazunk. Mi ingyenes programokat szervezünk ilyenkor, séta a városban, piknik.
2014. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. És nem vagy szomorú emiatt?
2014. ápr. 30. 18:25
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
NEm vagyok szomorú. Egyrészt mert már megszoktam, másrészt ezt is nagyon élvezik a gyerekek, bár inkább főleg a nagy aki 4 éves. A kicsi még csak 9 hónapos, így neki végülis mindegy. De ő is elvan új helyeken, mászik a füben, érdekes minden kavics és virág. A nagy is szereti ezeket a kiruccanásokat, kap egy fagyit, meg sétálunk, viszünk labdát, együtt játszunk, énekelünk, beszélgetünk, vagy biciklizünk egy nagyot, meg ami közben eszünkbe jut.
2014. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Én ha otthon lennék (külföldön élek) a majálist nem hagynám ki :) Ha pedig anyagi okokból arra sem jutnánk el, egy jó nagy biciklitúrázást szerveznék, piknikkel :)
2014. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Mi többfelé megyünk, ezek nagy része ingyenes.

A neten minden program fent van, nézz körül hogy a ti közeletekben mik lesznek.

2014. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kár emiatt szomorúnak lenni,a magyarok nagy többségének még nyáron sem fér bele egy szerényebb nyaralás,nemhogy "év közben" utazzanak.
2014. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Szerencsére nincs ilyen problémánk. :)

Ma még dolgozik a férjem,de holnap utazunk egy 5*-os szállodába a lányunkkal 1,5 éves.

Nagyon várja már!

2014. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat!:-)
2014. ápr. 30. 18:48
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem vagyok szomorú, mert nem így állok hozzá.

Megyünk kirándulni, biciklizni, majálisra, nagyikhoz anyák napozni-szinte nem is leszünk itthon, de nem kerül milliókba.

2014. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
6 hónapos a fiam nem is jutott eszembe elutazni, mi igazából soha nem utazunk mert nem állunk úgy anyagilag, örülök, hogy van mit enni. Évente egyszer lemegyünk 1-2 napra Balatonra de ennyi, semmi több. Nekem is dolgozik holnap a férjem mert ilyenkor kap ünnepi pótlékot is és ennek nagyon örülünk, ez felejteti velem, hogy itthon kell ülnünk. Ha szép idő lesz sétálunk egyet, alszunk egy jót esetleg hallgatunk valami "ünnepi" zenét. Ha lesz a városban valami program lehet oda elsétálunk körülnézni.
2014. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!