Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre több (3)...

Lehet egyszerre több (3) Magyarországon eddig nem adható nevet anyakönyveztetni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon két nevet lehet anyakönyveztetni. Ha előtte mindkettőt engedélyezik, akkor lehet mindkettő korábban még nem adható.
2014. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy engedélyeztetni, hogy anyakönyvezhető legyen.
2014. máj. 1. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nevet kérvényezni 3000 forint illetékbélyeg csatolásával lehet, így egy kérvényben nem hiszem. Írd meg külön a három kérvényt, az a biztos. Mik a nevek?
2014. máj. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az egyik szülő mem magyar àllampolgàr, akkor bàrmennyi és bàrmilyen eredetű nevet engedélyeznek. Ha mindkette magyarok, akkor nem engedik.
2014. máj. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A neveket esetleg üzenetben megírom, de ide nem szeretném mert nem akarom mások pocskondiázását végig olvasni. Ha külön külön kérvényeztetjük, akkor lenne rá esély? És ez nagyjából mennyi időt venne igénybe (21hetes vagyok) ?
2014. máj. 2. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy megírtad, remélem, segítettem, bár pont arról nem tudok, hogy hogyan kell egyszerre többet... időben szerintem viszont nem több, mint ha csak egyet kérelmezel, havonta ül össze egy bizottság, akik döntenek az új nevekről, és aztán egyszerre adják hozzá mindet a frissített listához.
2014. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!