Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye ez az érzés el fog múlni...

Ugye ez az érzés el fog múlni és szeretni fogom őt is?

Figyelt kérdés
32.hetes vagyok második babával. Nem tervezett, de örömmel várjuk. De most, hogy egyre közelebb a szülés, valami megváltozott. Nem trtszik, hogy felborul minden. Új ágy a nagynak, a szobát rendezni, hogy elférjünk. Ezt megtettük ma. De olyan rossz, mert bűntudatom van a nagy felé, hogy a kuckóját megbolygattuk, hogy új ágyat kapott, hogy nem csak az ővé lesz a szoba és mi sem. De közben a kicsi felé is, mert a nagyot előnyben részesítem, felé ilyen érzéseim vannak. A kisfiam 3.5éves és várja a tesót, az ágyat is megbeszéltük, odaadta. De mégis, valami nem jó..
2014. máj. 3. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. En 36 hetes terhes vagyok es 2 eves a kisfiam. Néha azon agyalok,h lehet-e úgy szeretni még egy babát,mint a kisfiam. De szerintem ez természetes. A picit is nagyon szeretem már most is csak picit aggódom,h lesz-e mindkettőjükre elég időm. Sok több gyerekes anyukával beszéltem erről és többen éreztek igy. Èn most több olyan programot szervezek,amire pár hónapig nem lesz majd lehetőségünk
2014. máj. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ugyanebben a cipőben jártam. Nem hittem hogy úgy fogom szeretni mint a nagyot,előre bűntudatom volt emiatt.

De aztán megszületett ! :)

Egyet mondok, a szeretet,ami mist megvan a gyermeketek.iránt,azt nem kell megfelezni,hanem avszeretet ami benned van,meg fogbduplázódni. Hidd el,ugyanazt érzed majd a.pici iránt. Az enyêm most 9 hetes,persze nincs annyi időm a nayobbra mint eddig,de ha bevonod őt is mindenbe,akkor nem.lesz baj. Tegnap pl elcittem egy órára uszodába ,addig apa volt a picivel,hogy érezze,ugyanúgy szertem mint amikor csak ô volz nekem. Imádja a hugát és én is mind 2t különbség nélkül!!!!!

2014. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!