Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a névről, amit...

Mit gondoltok a névről, amit választottunk?

Figyelt kérdés
Biri Emma Ròza
2014. máj. 4. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az Emma név, de szerintem a Róza nem illik oda. Az Emma inkább egy talraesett, életvidám, bolondos lányt jellemez, a Róza komoly, visszahúzódó szerintem. :) És csak magába a Biri Emma nagyon szép, rövid, egyszerű, nincs benne semmi fura, könnyű leírni. :)
2014. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
A Biri helyett válasszatok mást.
2014. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szép, tetszik :)
2014. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem illik az Emmához a Róza, szépek együtt (bár ettől elég felesleges a két név szerintem, és az Emma önmagában is nagyon szép, de ha ti kettőt akartok, akkor jó párosítás).
2014. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2es, szerintem a Biri a vezetéknevük, szóval nehéz lesz nekik mást választani...
2014. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tetszik, mintha valami argentin sorozatból lenne a keresztnév, egybeolvad
2014. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl Emily Rose-os..uuu a hideg ráz attól a filmtől
2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Biri szerintem eleve elég egyedi név, nem kell hozzá túl ritka keresztnevet választani. Én valami hétköznapibbat választanék. Jó, az Emma meg a Róza is rendben van, de nem a Birihez. Ha és egy keresztnév elég.
2014. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szrintem a Birihez valami hosszabbat. így túl sok a két szótagú név. mondjuk Biri Veronika, Viktória, Adrienn, Orsolya.
2014. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!