Ezek a nevek jók?

Figyelt kérdés

A párommal nagy örömünkre ikreink lesznek.Nem is akármiylen hanem 2 petéjűek egy kislány és egy kisfiú. Nem cifráztuk túl nagyon szerintetek jók?:

kislánynak:Balog Kinga♡ vagy Réka (nekem a Kinga jobb)

kisfiúnak:Balog Milán♡ vagy Máté (nekem a Milán jobb)

Mit gondoltok?:)

UI.: a balog vezetéknév nálunk g -vel írjuk nem gh-val nem vagyunk cigányok bár tisztelet a kivételnek.


38hetes kismama.


2014. máj. 4. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek szép nevek szerintem
2014. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Kinga és Milán, mert szeretem a különleges neveket :)
2014. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányneveteknél szerintem a Réka jobb a Baloghoz, mert a g vég és a k kezdőbetű elég nyelvtörő egymás után.


Fiúból pedig a Máté tetszik jobban :)

2014. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Milánt én speciel nem szeretem, a többi szép. Lánynevek közül is a Rékára szavazok.

Túlcifrázni abszolút nem cifráztátok túl, tök normális név mindegyik.

2014. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kinga, MIlán sokkal jobb.

Máté nagyon gyakori, bár a Milán is, de a Máté még inkább, a Kinga meg nagyon szép, a Réka is jó, de valahogy a Kinga nőiesebb, csajosabb és felnőttként is jobb, nem lesz Réka béka belőle :)

2014. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eldöntöttük a párommal a lány Kinga nevet kapja a fiu pedig a Milánt nekünk nagyon tetszik a másik kettő név is de ezek mégjobban! Ment a zold kezecskk mindenkinek!
2014. máj. 5. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:

egy kicsit off leszek, de olyan rég meg akarom már kérdezni.

mindig is érdekelt, hogy egy szülő miért egy fórumon full idegen arctalan emberektől teszi függővé, hogy hogyan fogja elnevezni a gyermekét?? ha itt 10-en azt mondják, hogy ronda, felejtsd el, akkor 10 idegen miatt azt mondjátok hogy jó akkor valami számunkra kevésbé tetsző nevet keresünk?

mi különleges nevet választottunk, de annyira, de annyira nem érdekel hogy itt vagy az utca emberének vajon tetszik e.. egyszerűen tényleg nem értem, kérdező hozzád szól a kérdés. tényleg az itteni arctalan, sokszor trollkodó emberek véleménye számít? titeket befolyásolnak az itteni válaszok (ez inkább költői mert nyilván igen, akkor nem tetted volna fel a kérdést)?

2014. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam a válszokra.Persze majd a gyerekemnek azt a nevet fogom adni ami másnak tetszik...
2014. máj. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!