Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek aki most (2014...

_gabber_ kérdése:

Van köztetek aki most (2014 május) feltöltötte a 20 Dörmi kódot 3D puzzle-ért? Én megtettem, azt írta, hogy nyertem, majd keresnek, ennek több napja. A promóció kb.10 napja kezdődött, csak nem fogyott el máris az állítólagos 25 ezer darabos készlet?

Figyelt kérdés
Csak azért furcsállom, hogy mi van ilyenkor, mert a honlapon a nyertesek listája napok óta 2589 db-on áll. Különben milyen módon keresnek? E-mail, telefon? Köszi előre is ha valaki tud valamit!

2014. máj. 16. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában e-mailt küldenek. Én sok nyereményjàtékban részt vettem és nyertem is apróságokat, de nem egyszer előfordult, hogy akkor kaptam meg a nyeremènyt, mikor már el is felejtettem. Itt is lehet, hogy kivárják a hónap végét és egyben adnak fel minden csomit.
2014. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én már tavaly sem kaptam meg a puzzle-t, így idén már nem is görcsöltem vele... (pedig időben voltam)

2014. máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn töltöttem fel a kódokat, de még nekem sem jött email..
2014. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kerek egy hét telt el a kódfeltöltés és a visszaigazoló e-mail között, most már csak a nyereményt kell várni. Kíváncsi leszek, ha megjön megírom! :)
2014. máj. 23. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor még van 2-3 napom. :)
2014. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemrég hívtak a Dörmitől, hogy jövő héten várhatjuk a puzzlet. :)
2014. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hű még hívnak is? Kíváncsi leszek engem mikor, majd írd meg légyszi ha megkaptátok a kirakót! Én csak akkor hiszem el ha majd a kezemben lesz :S
2014. máj. 29. 10:09
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Képzeljétek megkaptuk a puzzle-t :)

(tegnap jött meg) Engem nem hívtak, csak visszaigazoló mailt kaptam és tegnap meg is jött a csomag, a gyermekeim nagy örömére :D

2014. jún. 3. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!