Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Strand/nyaralás 2 hónapossal...

Strand/nyaralás 2 hónapossal és 3.5 évessel? Volt aki bevállalta? Hogy ment? Mindkét dolog érdekel

Figyelt kérdés
Nemsokára szülök. A párom csak hétvégente van itthon, nyáron tudunk csak egy kevés időt együtt tölteni, elmenni ide oda, nyaralni kikapcsolódni. Viszont egy 2 hóssal hogyan? Persze, nem kötelező és ódzkodom is tőle, de olyan jó lenne. Illetve a nagy miatt strandra is szeretnénk eljutni, de a kicsivel hogy? Tanácstalan vagyok, valakinek tapasztalat?
2014. máj. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerestünk egy olyan apartmant, ahol van medence és csak mi vagyunk. Két babával megyünk egy 10 hóssal és egy 5 hóssal (két család). :) Csak ajánlani tudom a megoldást. A nagy strand sétával sincs messze, ha nagyobb gyerek tömegbe vágyik. :) A reklám miatt nem adok meg itt linket, de ha érdekel, priviben írj nyugodtan :) Nyaralni attól még lehet, hogy picik a gyerekek :)
2014. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

6 hetes volt a pici, 4 éves a nagy. Balaton, Siófok, Galerius apartman.

Nagyon jó volt! A nagy nagyon élvezte, a picinek meg mindegy volt hol van, evett aludt. Hol én, hol a férjem ment fürdeni a naggyal, a másik meg vigyázott a picire a strandsátorban.

A szállás szuper, mert csak kimegy az ember a kapun, ott a Balcsi. Teraszon este lehet Apával beszélgetni, Balatont nézni....

2014. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszi !! :)
2014. máj. 22. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi idén a Velencei tóhoz készülünk. Találtunk nagyon baráti áron apartmant, mindennel felszerelt, van konyha, fürdőszoba, külön szobák, nagy kert, grillezési lehetőség.

Nálunk akkor lesz 6 hónapos a kicsi, 3 a nagy. Közel a tó, a rendezvények, városnézésre ott van Székesfehérvár egy köpésre. A házban le tudom tenni a kicsiket, nem gond a kajakészítés (esetünkben tápszer is).

Így meg lehet oldani, hogy pancsoljunk, a legmelegebb időszakban behúzódjunk, utána megint szabadok vagyunk.

2014. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi testvéremékkel megyünk minden évben, akkor is mikor nekik a kicsi 2 hónapos volt pont :)

szerintem a tesóm egyáltalán nem élvezte, de így talán jobb volt, hogy 4 felnőttre jutott 2 gyerek.

konyhás-fürdős faházat béreltünk ki. tesóm a picivel volt szinte egész nap a szobában, mert rengeteget szopizott akkor. mi mentünk a 2 nagyobbal csavarogni, vagy szopi után tesómék mentek el kettesben, én vigyáztam a picire, férjem meg strandolt a 2 naggyal (akkor 2 év 4 éves volt a "nagy", szóval velük se volt könnyű :D)


én bevallom, nem mennék. mikor a miénk született, azon a nyáron mi kihagytuk, nekem nem nyaralás egy szobában ülni és szoptatni, néha kijönni és a szálloda/apartman körül sétálni kicsit, annyi erővel itthon is tudom ezt, csak minden kéznél van, nem kell 2 napig csomagolni, utazni és fizetni egy csomó pénzt :D


strandot azt bevállalnám egy fél napra, sátrat fel lehet állítani, ott lehet szoptatni, pelusozni, azért a nagy miatt ilyenek kellenek :)


minden tiszteletem azoké akik útra kerekednek pár hetes/hónapos csöppséggel

2014. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az 5-ös valaszoloval!

Nálunk egy éves lesz nyáron a fiunk, de őszintén szólva én picit még most is vonakodva indulok neki a nyaralasnak. Párom nagyon szeretne menni, ezért menni fogunk... Mondtam neki, menjen nyugodtan, legalább kikapcsolodik, de nélkülünk nem akar....

Én úgy érzem itthon sokkal konfortosabb, minden kéznél van.

Persze aki lakásban el, azt megértem, h vágyik nyaralni, a szabadban lenni, de ilyen picivel meggondolandó.

2014. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!