Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek? Ha elcserél...

Nők! Mit tennétek? Ha elcserélnék a gyereketeket a kórházban, ami . Mondjuk 3 éves korában derülne ki. A vér szerinti gyereketekről kiderülne, hogy teljesen egészséges, viszont a "nevelő szülei" züllött, "gonosz" emberek.

Figyelt kérdés
..az a gyermek akit viszont neveltek testileg szellemileg nagy mértékben fogyatékos, ezek után vajon mit tennétek? Egy előző kérdés , illetve a válaszok kapcsán merült fel bennem a kérdés.
2014. máj. 23. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtennék, hogy a vérszerinti gyerekemet elvegyék a szüleitől, és hogy én nevelhessem fel mindkét gyereket.
2014. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 ott a pont
2014. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés volt, ami miatt feltetted a kérdést? Belinkelnéd? :)
2014. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de két perce fejeztem be a válaszok olvasását:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk én ilyen súlyosan fogyatékos gyereket haza sem vittem volna.Az nem élet sem a gyereknek sem nekem.De mondjuk 3évig ápoltam.Én leraknám a terhet.A vér szerintiért meg küzdenék.Mert az enyém,mert normális élet jár neki.Nem áldoznám be a családunkat egy beteg gyerekért,akinek csak szenvedés a létezése.Attól én nem lennék boldog (néha elmosolyodik..ha..el..) előttem sorvad el a nagy sötétségbe.Neki meg az egy élete maga a kín.
2014. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Azt tenném amit az első mondott. Harcolnék az igazi gyermekemért, hogy visszakaphassam, enyém legyen. Harcolnék a beteg gyermekemért is, akit én neveltem, sajátomnak tekintem. Egyiket sem hagynám cserben.

Hál istenek ezek a kérdések ma már elméleti kérdések. Ma már nincs olyan, hogy a gyermeket elcserélik.

2014. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anno a hugomat elcsereltek. Anyum csaszarral szult es nagy fajdalmai voltak (akkor meg fuggolegesen ejtettek eleg nagy vagast a hason), szoval apu szepen osszepakolta oket es indulas haza.

Anyu otthon lepihent unokatesom tisztaba teszi a babat en meg: fujj fiu... mamam: nem kislany, en meg fujjolok tovabb mire unokatesom megerosit hogy ez a baba bizony fiu.

Panik... pakolas.. futas... a haz elott mar a rendorseg.

En nem emlekszem ra csak anyum meseli el minden szulinapkor a hugomnak....

2014. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja. Lehet, hogy önzőség, de akkor is vissza akarnám kapni a vér szerinti gyermekemet, ha a nevelőszülői is jó emberek lennének!


A nevelt gyermekemet pedig semmiképp sem adnám fel, csak akkor, ha őérte is jelentkeznének az igazi szülei, akik tényleg gondoskodni akarnának róla.

2014. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia "3"as, "4"es megelőzött , belinkelte..))

Köszi "4"es!.:))

2014. máj. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!