Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogadtál látogatòkat a...

Fogadtál látogatòkat a baba születésekor a kòrházban? Otthon, az első két hétben kik jártak nálatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 22:13
1 2
 1/12 Mays ***** válasza:
Kenytelen voltam.... Bar a tobbseg jol esett hogy eljott. Szerencsere csak faradt voltam.
2014. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, de szerencsére a kórházba csak a szűk család jött be, nem zavart és jól esett máskülönben meg is bolondultam volna. Itthon már volt mindenki, folyamatosan jöttek ez már annyira nem tetszett, szerettem volna pihenni, csak a párommal élvezni a kicsit. De majd most másképp lesz :)
2014. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Külföldön élünk, van egy magyar pár, akik a barátaink. Miután hazajöttünk a kórházból átjöttek, hogy megnézzék a picit. Én örültem neki, hogy átjöttek.
2014. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fogadtam látogatót.

Gátvédelemmel szültem, így az ég világon semmi fájdalmam nem volt szerencsére, nem esett nehezemre sétálgatni, beszélgetni velük.

Otthon a család és a legjobb barátnőm jött látogatóba.

2014. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, anyut. Mikor hazajöttünk, átjött a férjem barátja beszélgetni egy kicsit. (Én mondtam, hogy jöjjön, ha akar.) Sógornőmék kb 2 hét múlva, miután meggyógyultak.
2014. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kikötöttem, hogy hozzám a kórházba csak a férjem jöhet be, ő természetesen minden nap jött. Anyuéktól azt kértem, hogy egyszer persze jöjjenek el, nézzék meg a kicsit, de azon kívül ne jöjjenek be. Nálunk a kórházban a kórterembe nem jöhet be látogató (ennek örültem), a társalgóban, ahol a látogatókat lehet fogadni, rendszeresen ott ültek nagyobb családok, nem szívesen vegyültem közéjük a látogatóimmal.

A többi családtagom már csak otthon látogatott meg, persze nem bírtak magukkal és már az első napokban jöttek. De ez érthető, meg én is büszkén mutogattam a kisbabámat.

2014. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kórházban igen és jól esett, örömmel vártam mindenkit, elsősorban a párom. Itthon jó lett volna néhány nap pihenő, kis meghittség, de mindenki lerohamozott, már aznap, ahogy hazaértünk: 12 látogatónk volt, és mit ne mondjak: baromira nem örültem a dolognak, hogy szülés után 3 nappal ahelyett, hogy pihennénk, és csak csodálnánk a kislányunkat, mindenkinek menetrendszerűen örülnöm kellett. Konkrétan sorra kapkodták ki a kezünkből a kislányunkat, és ez az egész roham igen rossz emlék. Egyébként utána sem kíméltek a rokonok, aminek egy cifra szülés utáni depresszió lett a vége, mivel nem bírtam a nyomást. (Így fogd, úgy fogd, ezt csináld, így jó, ne úgy, stb.)
2014. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kórházba jött a férjemen kívül apukám, anyukám, testvérem és családja és két barát, egyik a családjával. Nekem ott jól esett nagyon, mondjuk a szbába nem lehetett bemenni, úgyhogy nem zavartak mást sem. Itthon az első időben csak a nagyszülők jöttek.
2014. máj. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kórházba csak a nagyszülők jöttek és az én, illetve férjem testvérei. Itthon első nap szintén voltak a nagyszülők, testvérek, illetve az egyik nagybátyám is a családjával. Aztán minden nap jött/jöttek látogatóba rokonok, barátok, kollégák. Nekem jól esett, hogy kíváncsiak ránk, és szívesen láttam mindenkit, jó volt beszélgetni. Megértették, hogy nem házi süteménnyel vártuk őket, így a vendéglátás sem volt fárasztó, csak bontottunk pár csomag kekszet, chipset stb.
2014. máj. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, a korházban az anyosom, a háziorvosom, a férjem fönöke látogatott meg...mikor meg 3 napra rá hazajöttünk, konkrétn bejelentkezett még aznap estére az anyosom, 2 sogoromn, és a férjem egyik barátja..ugyhogy neki álltam kitakaritani és fözni..... ngyjábol 2 hét után már nem jött senki látogatni..mert addigra csak ugy -beesett- mindnki..szomszédok, barátok, rokonok. hát mondhatom kva jo volt........
2014. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!