Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazi nagy 40 fokos kánikulába...

Igazi nagy 40 fokos kánikulába adsz zoknit a szandál alá gyermekedre? Természetesen bőr szandálra gondolok, nem műanyag strandszandálra.

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 13:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Én nem adnék, bár a lábát neki is könnyen feltörheti a szandál. Esetleg 100% pamut, fehér zoknit.
2014. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Én adok zoknit, mert kétszer nem adtam , első alkalommal megcsípte egy darázs pont a nagy lába ujját, másodjára feltörte a sarkát a szandi (márkás drága bőr szandi). Na ezek után én mindig adok rá zoknit. Ha nem töri a lábát, nem zavarja akkor nem kell zokni szerintem.
2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Adok, de csak azért, mert ha nincs rajta zokni ordít és nem hajlandó semerre menni.
2014. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, dehogy...
2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Az en ksifiam labat is feltorte 2 evesen mert nem adtam ra zoknit. Neki is a sarkanal, ahogy az elso valaszado irta. En azota adok ra kis bokazoknit. Az pont annyira eleg, hogy a szandi pantja ne torje fel a bokajanal.
2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogy adok!Már a héten se nagyon fogok(6 éves,másfél éves).
2014. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Múltkor egy kérdésnél a sárga földig lealázott egy anyuka, mert azt írtam, hogy én adok rá zoknit. Én mindig adok rájuk, mert nekem a lányomnak a lébujjánál elől lett kis seb rajta. Vékony, pamut bokazoknit szoktam rájuk adni.
2014. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem, eleve ha már szandit adok rá zoknit sem, 40fokban meg aki zoknit vesz vagy ad a gyerekre annak elmentek otthonról az tuti...
2014. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Persze, akkor járjon a gyerek véresre tört lábbal, csak nehogy megszóljon valami nagyon okos.
2014. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Persze,így meg gombás lesz a lába mert folyton beleizzad a zokniba,nem tudom milyen szandált vesztek,de az én fiamnak még sosem törte a lábát,ha töri tegyél oda ragtapaszt, az a megoldás nem az,hogy szerencsétlen egész nyáron zokniba mászkál...
2014. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!