Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megfürdethetem 2 éves kislányo...

Megfürdethetem 2 éves kislányomat Baba lanolinos (pöttyös) tusfürdővel?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem, hogy az ő habfürdője elfogyott és csak ez van itthon. A bőre nem érzékeny. Egyébként samponban ezt a márkát használjuk (vaba epres gyereksampon). Csak ugye ez a lanolinos nem kifejezetten gyerekeknek való.
2014. jún. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez jó-e neki, de sima tiszta vízben is fürdetheted, én is szoktam ilyet csinálni, mert ekcémára hajlamos a lányom.
2014. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, holnap majd veszel neki másikat. Egy alkalomtól semmi baja nem lesz, ha esetleg még is pöttyös lesz akkor holnap már nem ezzel fürdeted ennyi. A pöttyök meg elmúlnak olyan gyorsan ahogy jöttek.
2014. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megfürdettem :-)
2014. jún. 11. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hós lányomat bár,ibe fürdetem. Te most komolyan egyx kisgyereket, 2 éves!!!! Nem fürdetsz akármiben?????? :D ne haragudj, de ez katasztrófa... Még ha ekcémáss lenne...
2014. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem meg jogos a kérdés. Én speciel felnőttként használtam először a lanolinos babatusfürdőt, kiütéses is lettem tőle. beletelt egy hétbe mire rájöttem, h attól volt, nem használtam többet, el is múlt 1-2 nap alatt a sok pötty.
2014. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!