Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Stria kérdés. Szabad napoztatn...

Stria kérdés. Szabad napoztatni vagy azzal csak rontok a helyzeten?

Figyelt kérdés
4honapja szultem,borzalmas ahogy kinez.es meg voros.a nap kifeheritene vagy csak rosszabb lenne?mert valahol azt hallom h amig voros nem szabad napra/szoliba menni.most hogy is van ez?
2014. jún. 13. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem lett olyan nagyon, de azért a hasamon és az oldalamon picit van. Szerintem ha napozol, tuti nem rontasz vele. Anyumnak a hasa szülés után nagyon striás lett. Ő szolizott és napozott, nagyon szépen elhalványult. Ahogy kifakult a színe, utána ugyan olyan volt.

Én 8,5 hónapja szültem, még nem napoztam :-)

2014. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom.nalunk meg Anyukamnak egy darab sem,bezzeg nekem.:-(na de akkor a delelotti alvasidore kifekszek a teraszra.:-)
2014. jún. 13. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jót tett a napozás az első gyerek után.

Remélem most is fog segíteni, mert sokkal csíkosabb vagyok, mint akkor voltam.

2014. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok striám lett terhesség alatt,pirosas lilás színű,viszont hófehér bőröm is van hozzá,így amikor a striák kifehéredtek akkor egybe olvadt a színe a bőrömmel nem is látszanak mintha sose lettek volna,pedig voltak bőven.Úgyhogy ebből kiindulva szerintem egy barna bőrön jobban látszanak.Hosszú távon legalábbis.
2014. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is pont hofeher borom van.es azt szeretnem h kiceheredjnek a csikok.vagy legalabb halvanyodjanak.vettem biodermas kremet.a hasam sokkal feszesebb lett de a csikokkal semmit nem csinalt.
2014. jún. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!