Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nőgyógyászt válasszam?

Melyik nőgyógyászt válasszam?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk, és nekem fontos, hogy már a fogantatás előtt megtaláljam azt az orvost, akinél szülni szeretnék majd.

Most 2 orvos között vacilálok. Mind a 2 nagyon kedves, figyelmes velem, válaszolnak az aggódó kérdéseimre, nagyon szimpatikusak, jó a kisugárzásuk.

Az egyik idős férfi. Benne az szimpi, higy idősebb, gondolom nagyobb a tapsztalata. Viszont, ha ő vizsgál meg, az nagyon fáj.

A másik orvos fiatal. Benne az szimpi, hogy fiatal, nem begyöpösödött, és a vizsgálatai sem fájnak.

Szerintetek kit válasszak?

Tényleg mind a ketten szimpatikusak, de egyszerűen nem tudok dönteni.


2007. okt. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,


Én nem ismerem az általad választott 2 orvost, de én szerintem a fiatalabb a jó választás (ez csak az én véleményem). Ő még mindenre alaposabban figyel, nem olyan rutinszerű a vizsgálat és gondolom mögötte is van pár év rutin. És a szülésnél is aktívabban tud segíteni mint egy idősebb orvos (szerintem). Az sem elhanyagolható, hogy ő nem okoz fájdalmat neked, tehát sokkal jobban figyel rád mint a másik. Sok sikert kívánok. :)

2007. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem fontos szempont, hogy melyik kórházban dolgoznak (itt arra gondolok, hogyha két különböző magánrendelőben voltál és nem a kórházban). Dönts a szíved és a megérzésed szerint. Szülésnél úgyis több orvos bent lesz, legalábbis mikor én szültem, kisebb csapat várta a babát. Ha komplikáció lenne, úgyis konzultálnak egymással és hozzám más orvos is benézett vajúdás alatt, hiába volt választott orvosom. A szülésznővel voltam a kitolásig, akkor jött be az orvos és elvégezte a szülést és az utómunkákat. Könnyű szülést kívánok! Meglátod, ettől (szó szerint) "természetesebb" dolog nem sok van az életben!
2007. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt megtalálhatod sok szülész-nőgyógyász orvos honlapjának linkjét, nézegesd végig az oldalaikat, sokat megtudhatsz róluk:

[link]

2008. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!