Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A kérdéseim 1.2010-be...

Anyukák! A kérdéseim 1.2010-ben volt 1 lézeres szemműtétem attól még szülhetek természetes úton? 2. Kell választanom orvost kórházon belül vagy bemegyek a kórházba és ügyeletben szülök? 3. Milyen holmit kell vinni a kórházba a babának és magamnak?

Figyelt kérdés
Anyukák!30 hetes kismama vagyok és a Péterfyben fogok szülni.Olyanok válaszát várom, akik már édesanyák és saját tapasztalataikat osztják meg és nem az ismerősét meg a rokonét stb. Előnyben aki a Péterfyben szült. Arra is kíváncsi lennék ha valaki ügyeletben szül akkor is illik adni pénzt az orvosnak?S ha igen kb.mennyit?

2014. jún. 17. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Dokitól függ! Nekem 2008-ban volt, és 2010-ben szűltem természetes úton. Amikor mondtam a fogadott orvosomnak, hogy mjilyen műtétem volt, azt mondta a doki, hogy egyáltalán nem számít. Amúgy nekem erős gerincferdülésem is van, arra is azt mondta a dokim, hogy szűlhetek természetesen. Így is lett, 2 fiam van, mindkettőnél spontán szülés volt.

Azonban van egy ismerősöm, akit az ugyanilyen szemműtéte miatt császároztak, és egy másik, akit a tőlem enyhébb gerincferdülése miatt császároztak.

2014. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz 11 éve, de a Péterfy ügyeleten szültem, nem adtam semmi pénzt (nem is lett volna miből). Ruhát vittem ( akkor adtak angolpólyát stb. -nem igazán tudtam kezelni),de nem árt, ha viszel mindent (pelenka, alkohol, fültisztito, max. nem használod fel). Az sztk-ba jártam terhesgondozásra, az orvos azt mondta, hogy a 40. hétem vagy 5 percesekkel kell bemmeni.
2014. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt 2011-ben,elkûldött szemfenék vizsgálatra mivel minden ok,ezért,sajnos,szülhetek természetes úton,pár hét mùlva.
2014. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!