Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet két nagyon (! )...

Hogy lehet két nagyon (! ) szép szülőnek 2 kifejezetten csúnyácska gyermek?

Figyelt kérdés

Tudom egy kicsit gonosz a kérdés, de ismerek egy párt, akik nagyon csinosak, mondhatni páratlan génekkel rendelkeznek, de a gyerekeik gyakorlatilag semmit sem örököltek ebből. A gyerekek már nem is olyan gyerekek, mert a fiú 27, a lány 25 éves. Fellelhetők a szülők vonásai, de mégsem előnyös formában.


Azért érdekes, mert olyan lányt is ismerek, akinek az édesapja nem valalmi előnyös külsejű, de az anyukája nagyon csinos, és a leányzó is nagyon csinos lett.



2014. jún. 20. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hogy-hogy hogy lehet? Hát így!
2014. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Genetika... lehet, hogy a domináns gének együtt rossz összhatást keltenek.
2014. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon sok külső tulajdonság ugrik egyet az öröklődésben: a nagyszülőktől örökölnek a gyerekek, akiknek ugye bármilyen mixe előfordulhat+a szülők génjei.


Nálunk anya és apa is kreolbőrű, a szüleik fehérbőrűek, anyunak kis melle van, az anyjának is, de a dédnagyimnak nagy. Én fehérbőrű (ráadásul szeplős:D), világos hajú, nagymellű lettem. Anyu családja kövér típus, apué vékony, én kifejezzen sovány lettem.


27 éves vagyok, már ilyen maradok.:)

2014. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. úgy nézek ki, mint a nagymamám ennyi idős korában :D hát így.
2014. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2 ronda szülőnek is lehet szép gyereke.
2014. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gregor Mendel brünni apát borsókísérletei óta tudjuk, hogy az egyedekben a nagyszülők tulajdonságai ismerhetők fel és nem a szülőké. Én ismertem egy olyan házaspárt, akik "csúnya" emberek voltak és csodálatosan szép gyerekeik lettek.
2014. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2%
A gének mellett itt jön a Jó Isten beavatkozása!
2014. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az apának az anyukáját ismerem, az anyának meg mindkét szülőjét. Korukhoz mérten jól néznek ki, fiatal korukban is az átlagosnál jobban néztek ki.
2014. jún. 20. 15:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Genetika bizony. Én ismerek egy kimondottan ronda párt. A férfi is meg a nő is nagyon csúnya. Ellenben 4 nagyon-nagyon szép lányuk van. Durva, mi? :D
2014. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek egy olyan párt, hogy srác úgy néz ki mint egy erdei manó, ha kinézne rád a bokrok közül, azt hinnéd rá, hogy egy kobold :)

a csaj meg befelé kancsalít mindkét szemével, meg anélkül is csúnya lenne szerintem...

és két annyira de annyira gyönyörü kislányuk született, hogy ihaj...

2014. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!