Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan bébiétel, ami neked...

Van olyan bébiétel, ami neked szülőként is ízlik? Ettél már abból, amit gyerekednek vettél a boltban? Melyik tetszik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Összesen talán 5 üveggel vettem, ezt is még a kezdetekkor amikor csak kóstoltattam és nem akartam a sütőt begyújtani pár kanál sütőtök miatt, vagy nem volt szezonja pl. a baracknak.

Ezek a gyümölcsös-sütőtökös ételek nagyon finomak.

Viszont egyszer kaptunk egy krumplis, paszternákos, marhahúsos üveges babakaját, annak borzalmas szaga volt, a lányom se ette meg.

2014. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyümölcsösök között vannak finomak. A zöldségesek (hússal, tésztával vagy natúran), szerintem eszméletlen rosszak. A fiam sem hajlandó megenni 1 éves kora óta, mióta megkóstolta a rendes ételeket. Megértem. Addig viszont szerette szinte mindet.
2014. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok. A gyümölcsösek tényleg jók :) meglepően finomak. Korábban csak a húsos étel után nyaltan meg egy picit a kanalat mielőtt elmostam, az rémes volt, bár a fiamnak ízlett. De a gyümölcsösek tényleg jók. A személyes kedvencem lett az alma-barack-kétszersülttel, az tök jó :) Nem eszik mindig üvegeset, de heti 2-3 étkezést ilyesmivel váltok ki, mert most sincs sütőtökszezon, és a barack sem az igazi még. :)
2014. jún. 20. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindent megkóstoltam, amit neki adtam. Vannak finomak is köztük, viszont nagyon rosszak is, mégis ízlik a gyerekeknek. Inkább az állaguk furcsa. Nekem tetszik a brokkolis csirke tésztával, sajttal, vadas marhahús rizzsel, van még egy pár, most hirtelen nem jut eszembe.
2014. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én saját magamnak szoktam venni néha sütőtököset. :D Imádom, a sütőtökös bébiitalt még annál is jobban, és egyszerűen nincs sütőtök ital nagyobb kiszerelésben, nem bébiknek, hanem bárkinek... vagy van, valaki tud ilyet?


Egyébként a többi gyümölcsös is nagyon finom, még tizenévesen voltam allergiás mindenfélére, akkor sokat ettem őket, szerintem akkor szerettem meg.

2014. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Almás gesztenye csirkehússal mindent visz. Aztán a vadas marhahús spagettivel, igaz magamnak megsózom.
2014. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak olyat adtam eddig ami nekem is ízlik. Ezért veszek csak hippet, nem sznobizmusból hanem mert nekem (is) csak ez ízlik. Próbáltam mást is, de konzervízűek :) Szóval igen én szeretem, kicsit persze sótlanok, de azért fincsi :)
2014. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Univer bio zöldborsó püré - nyamiiii :)

Meg a gyümölcsösek is finomak

2014. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zabmester ***** válasza:
Amikor még ilyeneket evett a fiam, mindig megkóstoltam őket én is, de őszintén szólva nekem egyik sem ízlett. Mondjuk lehet, hogy azért, mert én alapvetően nagyon sósan eszem mindent, ezekben meg ugye nincs só. Volt olyan, aminek az illata még tetszett, de amikor megkóstoltam, olyan íztelen volt, mintha fűrészpor lett volna. De biztos van, akinek fejlettebbek az ízlelőbimbói :)
2014. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A gyümölcsösek tényleg nagyon finomak, kedvencem a Hipp almás-banán keksszel és a sima őszibarackos.


Van még egy bébiétel, aminek az illatáért odáig vagyok, de ízre azért nem az igazi számomra, ez pedig szintén Hippes Zöldésges tészta sonkával. A lányom is imádja.

2014. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!