Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg eltörölték, hogy...

Tényleg eltörölték, hogy kötelező az egyszeri szülés utáni segélyhez védőnőhöz járni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok orvoshoz, jógázni, de ha ez tényleg így van, oda már nem mennék többet:)
2007. okt. 18. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem pontosan értem a kérdést, de a védőnőhöz mindenképpen kell járni, gyakorlatilag neki kell vezetni a terheskiskönyvet, és a többi támogatás miatt is szükséges, hogy az is be legyen pecsételve, legalább is én úgy tudom.
2007. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Az anyasági támogatáshoz az orvostól kell igazolást vinni, hogy kellő alkalommal megjelentél terhesgondozáson. De a védőnőhöz ettől függetlenül menned kell, hisz a baba születése után is tarjátok majd a kapcsolatot. Sok sikert a bébihez.

2007. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, honnan vetted, de ez nem igaz!

A jóga nem helyettesíti a védőnőt.

A későbbiekben a védőnő felel a gyerek egészséges fejlődéséért.

2007. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
4 alkalommal "kötelező" elmenni a védőnőhöz, ha szeretnéd a segélyt. Az orvos állítja ki az igazolást. Nem változott.
2007. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!