Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan bírjátok lelkileg,...

Hogyan bírjátok lelkileg, hogy az egyik gyereketek otthon van és nem veletek, amikor a tesóval a kórházban vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem még van 18 hetem a szülésig,de ezen aggódom már most.Ahányszor eszembe jut,hogy nem lehetek a kislányommal nap,mint nap és a párommal,mert a tesót szülöm majd,a sírás fojtogat.Mit tegyek majd,hogy ne sírjak a látogatásokkor?Nagyon érzékeny vagyok mostanában,ez mikor múlik el?Fogadott orvosom lesz megint,aki az első terhességemnél is a kiírt napon befektetett a kórházba.Viszont ráhúztam 2 napot,plussz az 5 nap,amit bent kellett töltenem.,Szerintetek,ha most megkérem,hogy ne fektessen be,hanem majd megyek szülni,amikor én úgy érzem,megengedi majd,járt hasonló cipőben más is?

22/k


2010. jan. 4. 19:41
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom te milyen kapcsolatban vagy a dokiddal, de én nagyon jóba vagyok/voltam a szülészdokimmal, és én is megkértem hogy akkor hagy menjek már be ha érzem, hogy kell, nekem megengedte. Ő is fölöslegesnek tartotta hogy bemenjek akkor amikor még nincs itt az ideje. Magzatvíz folyás után vitt be a férjem, minden rendben ment.:) 34/ 2 gyermekes anyuka
2010. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok még csak 3 hónapos vagyok de a fiam tölti ki az életem minden percét!Egész nap együtt vagyunk apa csak reggel meg este van a munkája miatt!Ő is nagyon anyás!Mármint a fiam!Nem tudom mi lesz az alvással ,evéssel meg féltem is nagyon hogy istenem nehogy valami baj legyen !Nagyon rossz de remélem bizonyit majd a párunk hogy kitünő apuka!
2010. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

őszintén?

Igaz a fiam már 9 éves volt, amikor a kicsi született és jól esett az a pár nap a kórházban, többet tudtam ott pihenni.

2010. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is próbálom magam vigasztalni,hogy ott pihenek és semmi más dolgom nem lesz,próbálom felfogni úgy,mint egy nyaralást,de sikertelen...

Talán majd ráhangolódok,nem tudom....előre félek,nehogy beforduljak:(

2010. jan. 5. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok nekem még csak 2 éves ezért félek!
2010. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom szeptemberben volt 3 éves és nagyon anyás, érzékeny.Most a hormonoknak köszönhetően én is sokkal érzékenyebb vagyok,mint egyébként,remélem mihamarabb elmúlik!
2010. jan. 5. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! A kislányom épp nem töltötte be a kettőt, amikor megszültem a kisöccsét. Ilyenkor amúgy is pityogós mindenki - én is egyfolytában bőgtem utána (persze jó helyen volt), de még rá is tett pár lapáttal, hogy büntetett - átnézett rajtam, elfordult tőlem.

Teljesen kikészültem ettől, de amikor hazaindultunk és látta, hogy anya is jön, nem nélkülem megy, elkezdett felengedni. Jó pár hetes munka volt, hogy "kiengeszteljem", de sikerült, és ugyanolyan különleges a kapcsolatunk, mint volt, az öccsét is megszokta, most már játszanak, fogócskáznak, verekszenek (1 éves múlt öcsike is:))

Nem lesz könnyű, de nem megoldhatatlan. A kórházban csak pihenj.

Most várom a harmadikat (nálunk csak úgy potyognak az égből), de most már tudom, hogy viszek egy rakás keresztrejtvényt, lehet, hogy a sógorom psp-jét is kölcsönkérem...:)Évek óta nem foglalkoztam ilyesmivel és nem is fogok egyelőre úgy néz ki. Szerintem te sem.....:)

2010. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!