Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a névválasztásunk?

Hogy tetszik a névválasztásunk?

Figyelt kérdés
Tóth Mária Erzsébet

2014. jún. 27. 17:53
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni hogy a párommal imádjuk a régies neveket, ezért választottuk ezeket.
2014. jún. 27. 17:55
 2/32 anonim ***** válasza:
Passzol teljes mértékben, de nekem nagyon régimódi.
2014. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg elég régi módi. De a ti döntésetek. Viszont az biztos hogy az ő korosztályába ez a név már ritkaság számba fog menni a 66 Hanna 88 Jázmin meg Lilien és társai között.
2014. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tetszik. De kinek a pap, kinek a paplan.
2014. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Tica0121 ***** válasza:
66%
Nekem nagyon tettszik. Az én lányom Ágnes Lenke, ezt a névpárosítást is nagyon sokan leszólják.... DE ha szólni fogok bármikor, bárhol, akkor biztosan csak az én gyerekem fog odanézni, mert nincs belőle 66... meg egyébként Nektek kell, hogy szép legyen. A többi meg le van ..... sajnálva! :D
2014. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

szerintem szépen hangzik!

Végre nem jázmin vagy Hanna! :-)

2014. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

Én tisztelem, hogy adtok hagyományos, régi nevet a lányotoknak, végül is az a lényeg, hogy nektek tetsszen. De én hozzáteszem, fiunk van, de soha egy percig sem gondolkoztunk, hogy hagyományos, régies nevet adjunk a gyerekünknek, modernebb nevet kapott.

Viszont ha szabad személyes véleményt is mondani, akkor ezerszer inkább Mária Erzsébet, mint Eperke, meg Málna, meg Szeder és társai...:)

2014. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik.
2014. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Az enyém Marie lesz, mivel hogy.külföldön élünk és ez a francia változata a Márianak :) és nekünk nagyon szép név.
2014. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
41%

Nem tetszik. A Tóth mellé szerintem nem kellene átlagos nevet adni. Az Erzsébet pedig nem csupán régimódi és nagyon öreges, hanem csúnya név is.


A Mária még akár lehetne is. De a Bözske miatt csúfolják majd.


Ilyen átlagos nevet nem adnék a gyerekemnek, persze nem kell, hogy Hanga legyen, de a Tóth eleve feladja a labdát!


26N

2014. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!