Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliába lakok van már insuram...

Lamocino kérdése:

Angliába lakok van már insurams számom a barátom oktober ota él itt kint én 2 hete de nem dolgozom mivel 4 honapos terhes vagyok milyen támogatásokat igényelhetünk? Ingyenes az orvosi ellátás_és a szülés?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ezeket ott kérdezd meg..ne itt a gyakorin.
2014. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott nem tudja szerintem megkérdezni, hiszen még angolul sem tud (abból kiindulva, hogy a NI szám insurance, nem pedig insurams...). De bezzeg ingyen ellátást azt akar a semmire.

Legalább alap fokon beszélné a nyelvet.

2014. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor kérdezze meg a barátja... :S az csak beszél valemennyire angolul
2014. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ellatas csak akkor ingyenes,ha fizeted vagy itt vagy Mo-on a tb-t...

Es kb csak csaladipotlekot kaphattok,az £20 hetente.

Van meg a housing benefit,amit kaphattok meg a child tax credit,de pl gyest nem kaphatsz...

2014. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek azt mondták a GP-nél, hogy így kb 7000 font a terhesgondozás + szülés, ha nincs semmi komplikáció. Hajrá!
2014. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!