Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltam a vaterán mit tegyek?

Vásároltam a vaterán mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vásároltam a vatera piacterén egy 100db-os ruhacsomagot, használt, de jó állapotú ruhák voltak hirdetve, az egik érdeklődő rá is kérdezett a ruhák minőségére, az eladó pedig azt írta nagyon jó minőségüek 1 gyerek használta. kb a fele volt fényképezve, de rossz minőségű képek voltak róluk, ma megérkezett a csomag, nagyon csúnya divatja múlt ruhákat tartalmaz, amit még játszani sem adnék rá a gyerekeimre. Az eladó ajándékot is küldött cipőket és játékokat, kedves lehet,de a ruhák állapotából ítélve szegény család! A facebooon rákerestem és három kislánya van, kis korkülönbséggel a ruhákat tuti nem egy gyerek hanem mind a három használta, a 100db-ból kb 10 darab olyan ami elfogadható. Mit csináljak??? 15.000Ft-ot fizettem értük.

2014. júl. 4. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát már nem sok mindent tudsz csinálni. Írj rá hátha de kizártnak tartom hogy vissza utalná a pénzt. Na ezért nem vàsárolok ilyen helyekről. Legközelebb a facebookon keres adok veszek baba mama helyi csoportokat ott legaláb eltudsz menni meg tudod nézni.. sajnálon de ezt most sajnos le kell nyelned.
2014. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
küld vissza és kérd vissza a pénzt!!!
2014. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem látszódott a képeken semmi? Márkákat írt? Értékelései milyenek voltak?

Esetleg be tudod linkelni, mit vettél? Akár priviben is.

2014. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok mit vettèl!! Az a baj hogy ilyenkor már hiába kéri vissza a pénzt ha az eladó nem adja vissza.. :( nem mindenki becsületes sajnos.
2014. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz szerintem mit csinálni,én ilyen 100 db csomagot biztos nem merte mvolna meg venni látatlanba. Szerintem ezt nyeld le és legyen ez a tanulópénz.
2014. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez volt a leírása:


Méret: 110, 116

Darabszám: 20 darab feletti

Angol méret: 4-6 yrs

Állapot: használt, de jó állapotú

Kinek: lány

Szezon: nyári, tavaszi, átmeneti

Szín: többszínű

100 db-os 110-116-os kislány ruhacsomag NEXT, H&M


100 db-os ruhacsomag kislánynak 110-116-os méretben!


Tartalma:


- 13 db póló ( nike,H&M,C&A,takko,cherokee)


- 5 db tunika ( next,cherokee)


- 2 db leggings (next)


- Next lilás hímzett felső


- H&M cicás szürke felső


- Zara szürke baglyos felső


- Next keki cicás felső


- H&M szürke cicás felső


- Cherokee barna felső


- tornacipős csajos felső


- Cherokee lila baglyos felső


- CQ hímzett felső


- 2 db micimackós rövidnaci


- Guess hímzett farmer térdnadrág


- Girl2girl szoknya


- Marks&spencer alkalmi ruha


- 2 db blúz ( H&m,george)


- rózsaszín pamut kisruha


- H&M barna virágos tunika


- Next szürke koponyás szoknya


- H&m rózsaszín kord szoknya


- 2 db alkalmi szoknya


- C&A barna kisruha


- Girl2girl lila vékonyan bélelt naci


- Barbie famer kabát


- H&M bélelt naci


- Zara polár pulcsi


- Next kockás tunika


- 4 db pulóver


- Next lila virágos felső


- 4 db hosszú ujjú felső (next,cherokee)


- 6 db pamut naci ( H&M,next)


- piros farmer csőnaci


- C&A lovas tunika


- 2 db bársony hosszú naci (cherokee)


- 3 db vékony naci (H&M)


- 3 db farmer naci (cherokee,tu)


- C&A vékonyan bélelt hímzett naci


- Takko vékonyan bélelt csajos naci


- 2 db plüssös szabadidő szett (lila , szürke)


- H&M piros átmeneti kabát


- farmer csajos halásznaci


-1 db pizsi


A ruhák használtak,de jó állapotban vannak!


Nem minden ruha szerepel a képeken!


Nézz szét 98-104-es ruhacsomagot is raktam fel !!!

2014. júl. 4. 15:32
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez volt a másik érdeklődő kérdése+ az eladó válasza:


Érdeklődni szeretnék, hogy a két ruhacsomagot milyen minőségi kategóriába sorolnád? Válaszod előre is köszönöm. Üdv.


Nagyon jó minőségű,egy gyerek által használt ruhák. Nincs benne szakadt ,foltos ,talán egy-két ruhán minimális bolyhosság elvétve!

2014. júl. 4. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:

100 db ruha 15 ezerért, azaz 150 Ft darabja, hat nem tudom milyen ruhákat vársz ennyi pénzért. En 60 db-ot adtam 15ezerert, de azok tényleg gyönyörű, csak a lanyom által használt ruhák voltak es a vevő személyesen választotta ki a csomagból ami tetszett, eredetileg 300 Ft/ db áron adtam, végül kapott 3 ezer Ft kedvezményt. Es nem győzött halalkodni, hogy milyen jó áron adtam, máshol ilyen szépet nem kap ennyiért. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ennyiért biztos nem kapsz szépet, főleg nem látatlanban.

Egyébként megtaláltam ezt a hirdetést, a képek alapján megér ennyit, de tényleg nem egy gyerek hordta. De ha a többi tényleg szakadt, foltos, hordhatatlan ( nem divatból, mert mindenkinek más a szép) akkor en is kifogásolnam.

2014. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek sajnos olyan ruhák, amiket én már kukába dobnék! :( Illetve dobtam is az évek alatt! :( Én adtam el a vatera piacterén 240 darabos ruhacsomagot 0-két éves korig kislány rucik voltak, valóban egy gyermek által használt, mind hibátlan újszerű gyönyörű rucik voltak kivétel nélkül, a vásárlóm nem győzött hálálkodni, egyébként én is nagyon olcsón adom el a gyerekruháinkat csak olyat ami gyönyörű, nyúzottat sokszor mosottat eldobok, ezek a ruhák amiket vettem, 70%-uk 15-16 éve vásárolt ruha.
2014. júl. 4. 17:18
 10/11 A kérdező kommentje:
104 Ft-os darabárra jött ki az a csomag amit én adtam el postaköltséggel együtt.
2014. júl. 4. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!