Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Peg Perego p3 kocsik tényleg...

A Peg Perego p3 kocsik tényleg rossz minőségűek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az van, és én nagyon szeretem, eddig még nem volt gond, pedig örököltük, és használjuk mi is fél éve. Viszont tény, hogy ugyanilyen jó minőségű babakocsit lényegesen olcsóbban is lehet venni.
2010. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl melyik az, amelyik ilyen minőségű és olcsó?
2010. jan. 6. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Jók a pierre cardin babakocsik is, meg a top rider kocsik is. Több is van ami jó, én interneten szoktam keresgélni. Nézz szét a vaterán, ott van valamennyi fajtából, legalább mindet látod egy helyen!
2010. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak olcsóbb babakocsik,de a Perego olasz gyártmány és kiváló minőség. Nekem is Peregom van,a nagyobbik fiam 2 év 3 hónapig használta,a kicsi 1 éves és még mindig kifogástalan állapotban van,pedig sokat kirándulunk rossz utakon.
2010. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: pontosan milyen kocsid van?
2010. jan. 7. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Peg perego pliko p3. Hordozóval, mózessel, és sportrésszel. Itt meg tudod nézni:

[link]

2010. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, nem is én voltam az utolsó:) Kicsit figyelmetlen voltam, ne haragudj:)
2010. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2010. jan. 7. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!