Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciklus.hu -ra napok óta nem...

Ciklus.hu -ra napok óta nem tudok belépni, másnak is gond ez? Ismertek más megbízható helyet?

Figyelt kérdés

3 különböző böngészőből próbáltam, már hosszú évek óta használom, és most nem tudok belépni. Sok adatom van benne és a mostani ciklusom is ott vezetném, de így nem tudom. Nektek megy?


Bármilyen magyar/angol oldalt ismertek, ami megbízható és könnyen kezelhető?


2014. júl. 6. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap nem tudtam felmenni de most minden hiba nélkül felengedett.Igaz a nevemet meg a jelszót újra kellett írnom és jelszó váltásom is lett mert elfelejtettem mi volt mivel mindig a regisztráció óta megjegyzésben volt.
2014. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most próbáltam, simán belépett. (Google chrome)
2014. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu néha csinál automatikus jelszó módosítást. Akkor nem tudsz belépni a régi jelszavaddal. Én is jártam már így, ráadásul az erről szóló e-mail értesítés spam - ba ment. Aztán megtaláltam és újra beállítottam a jelszót.
2014. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sokkal megbízhatóbb és pontosabban számol a ciklusnál: [link]
2014. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!