Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Te engednėd a...

Anyukák! Te engednėd a 16 ėves fiadnak, hogy egy 27 ėvessel járjon?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 27 ėves növel,ö vette el a szüzessėgem... szeressük egymást ės mostanában ott alszom nála.


Anyunak nem merem elmondani... fėlek attol, hogy beleszolna... tiltana töle.


De ugye ėn fiu vagyok, nem ugy kell ezt a felfogni mint mikor a lányunk jön össze egy idös pasival.


Köszönöm!:)



2014. júl. 9. 01:38
1 2 3
 1/23 intrepid ***** válasza:
0%
Neked hogy jönne be, ha a 16 éves húgodat, egy 27 éves pali kurjantaná? Ez is pedróság, és az is.
2014. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: de, ezt pont úgy kell felfogni mint mikor a lányunk jön össze egy nála jóval idősebb férfival. Mégis mi lenne a különbség? Attól függetlenül én engedném, bele nem fogtok halni, és úgyse fog tovább tartani 3 hónapnál.


1: még egy ember aki nem tudja mi az a pedofil. De akkor minek használod? Ez a trendi? Lehet, de hülyeséget beszélni biztos nem trendi.

2014. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1.Irj amit akarsz, de a kėrdėsre is válaszolni kėne.


2.Szeressük egymást... nem csak fellángolás.

2014. júl. 9. 02:50
 4/23 anonim válasza:
100%

16 évesen te már csak tudod:(( hatalmas élet tapasztalat lehet mögötted. Már csak arra lennék kíváncsi milyen agyhalott 27 éves "nőnek" kell egy 16 éves pubi?

Erős kamu szaga van a kérdésnek:))

2014. júl. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Uristen... direkt ide irtam,hogy ne jöjjenek ilyen szánalmas kommentek ės tessėk... mėg itt is.


Aki tud normálisan válszolni az irjon mėg lėgyszi

2014. júl. 9. 03:48
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 2:14-es jót mondott!
2014. júl. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék annak a 27 éves nőnek a szellemi "hovatartozására", ha egy 16 éves kamasz fiúval kezd....


Egészséges, normális, intelligenciával rendelkező 27 éves nő nem a "kisfiúkat" kultiválja.

2014. júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez butaság. Ha adódik egy 27 éves nőnek egy ilyen fiatal srác, miért ne? nem egy életre terveznek, csak jól érzik magukat, élvezik egymást, amíg tart. És ez nagyon is egészséges.
2014. júl. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


itt a kérdés a nő oldaláról... látom baromira unatkozik valaki :)

2014. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
10.Nem ėn kėrdeztem!
2014. júl. 9. 06:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!