Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha most megsúgná vki a jövőből...

Ha most megsúgná vki a jövőből h 3hónap múlva elhagy a férjed titeket, tudnál változtatni a gyerek óta felvett anyukás szokásaidon?

Figyelt kérdés
Feltennél újra sminket reggel? Választanál nőiesebb mint praktikus frizurát?Aludnál inkább a pároddal mint a gyerekkel? Rászánnál napi 20p-et tornára,heti 2alkalmat szexre? Csinálnátok több kettes programot,vennél-e új fehérneműt? Kinek nem inge persze...
2014. júl. 9. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Aki azért képes egy nőt elhagyni, mert nem sminkel reggel, az annyit is ér.
2014. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert ha ezért hagy el, akkor segítek neki pakolni.
2014. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem lenne erre szükségem :)

A reggeli smink nálunk nem fontos. Ő nem várja el, én meg nem vagyok ronda anélkül :D

Hajam majdnem derékig ér, nem értem, azokat akik kismamiként levágatják, nekem így sokkal könnyebb összefogni, egyszerűbb megszárítani is, mint egy rövidet formára szárítani.

Sose aludtam a gyerekkel.

Napi 20 percet nem tornázom, hanem hetente egyszer járok el edzeni.

Szexuális életünk teljesen rendben van. A heti kettőnél inkább a minimum nálunk :)

Szépen sorakoznak a extra csini fehérneműk a fiókomban, amiket időnként elveszek.


Magyarul: nem szabad hagyni, hogy ideáig fajuljanak a dolgok.

Én hosszabb távon nem változtam meg annyira, hogy ebből gondok legyenek. Nyilván közvetlen a szülés utáni időszak más dolog.

2014. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a férjem nem szereti a sminket. A hajamon semmit nem változtattam a gyerek miatt. A párommal alszom, a gyerek az ágyában. Heti 4x1 órát sportolok, a nemi életünk nem tartozik idegenekre, de abban sincs hiány. Kettes programot nem szerveztünk, mert még pici a baba (a férjem sem akarja másra bízni, kérdeztem tőle).


Ezeket azért mondom, mert szerintem attól, hogy valaki anya lett, még nem lett lerobbant és igénytelen, és nő maradt. De ez nem volt nálam sem mindig így. Az első 1-2 hónapban a baba után, örültem, hogy el tudok menni wc-re, nehezen kászálódtam ki a depiből és szedtem össze magam újra. De ha mégis mélyponton van valaki, hullámvölgyben, és a párja ahelyett, hogy segítene neki, lelép, annak én is segítenék pakolni!

2014. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 zabmester ***** válasza:
51%

Nem lenne min változtatnom ilyen téren. Oké, most szabin vagyok, úgyhogy reggelente nem lát kisminkelve, mert még alszom, amikor a párom reggel elmegy itthonról, de mire hazaér, általában van rajtam smink, kivéve ha (számtalan oka lehet, pl. strandon voltunk a gyerekkel, egész nap pakolok - most költöztünk, még bőven van tennivaló, ehhez nem kell smink).

A frizurám olyan, amilyen, nem tudom, hogy ez nőiesnek számít-e vagy praktikusnak, de sose volt tipikus anyás hajam, nem vágattam rövidre, sőt, akkor kezdtem növeszteni, amikor a fiam megszületett. Nem alszom a gyerekkel, egyedül akkor volt ilyen, ha beteg volt, de akkor sem én aludtam az ő szobájában, hanem őt vettük oda magunkhoz.

Tornázni nem tornázom, sajnos nincs az a csodatorna, ami a megnyúlt bőrömet újra visszafeszesítené, de ez engem zavar csak, a páromat egyáltalán nem. A szexuális életünkkel nincs gond, pláne, hogy éppen a kistesón dolgozunk ;) A közös program most sajnos kimerül a költözködésben, de ha végre lesz egy kis időnk, akkor elmegyünk valahova egy estére kettesben.

2014. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Tudnek, de ez nem azt jelenti, hogy akarnek vagy kellene.
2014. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Szia! soha nm sminkeltem magam,szalagavató s esküvő kivételévebl nem volt rajtam smink. Hajam hiába nőies,hiába praktikus, 3 havonta mehetnék fodrászhoz. Arra meg nincs az a pénz,hajam a férjem festi...néha,ha megunom... Kicsi fiunk velünk alszik,imádja ő is... napi torna oviidőben megvan, tornázok amig a kicsi alszik. Kicsi még szopizik,de majdf ha nagyobb lesz megyünk kettesben mindenfelé.Vagy jön/nek a gyerekek is.. Újn fehérneműt max a mellméretem változása miatt kellene vennem. Most vannak fontosabb dolgok is.Szerintem.
2014. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

nem változtatnék :) ha menni akar, menjen...

egyébként nem pukkantam le, csinos vagyok és igényes, szóval ha menni akar nem azért fog mert nem adok magamra, más miatt meg nem fogok változni, magamat így fogadom el ahogy vagyok, velem meg az legyen aki szintén ilyennek szeret

2014. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Nos rám ezek nem vonatkoznak,mert a párommal alszom, ha elmegyek otthonról egy kis sminket mindig teszek fel,naponta 40percet tornázom, heti 5-6szor szeretkezünk,vannak kettesben eltöltött programok,nem veszek fel kinyúlt,foltos,elhasznált ruhát,szoktam venni új fehérneműt, tehát az én esetemben nem változtatnék semmin,mert ha ezek ellenére elhagy nem itt kezdődik a probléma. De a te esetedben,mindenképpen,ugyanis amiket írsz elég komoly problémákat okoznak egy házasságban teljesen érthető módon,azt jelenti elfelejtettél feleség és nő lenni csak anya vagy,ettől függetlenül egy kapcsolat két emberen múlik nem csak egyen.
2014. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen dolgok miatt soha nem hagyna el..viszont ha vmiert elakarna menni es ha tudnam,h megtudom akadàlyozni,h elmenjen megtennèk akàr bármit mert nagyon fontos az èletemben..
2014. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!