Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Piercinges anyukák, nektek a...

Piercinges anyukák, nektek a gyerek nem rángatja (ki) az ékszereiteket?

Figyelt kérdés
1 éves elmúlt a fiam, gondolkodom, hogy vissza kellene rakatni az orromba a pici pöttyöt, amit a szülés előtt hordtam, de félek, hogy rángatná... Tapasztalata valakinek?
2014. júl. 12. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én ki sem vettem

nem piszkálja amúgy

2014. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem koldok piercingem van.a fiam most toltotte a 3at.es amikor visszatettem a koldokombe a piercinget,kerdeztem tole hogy szep?mondta hogy igen szep.es ha megfogja akkor ovatosan.mondtam neki hogy ezt nem szabad kivenni.es tok cuki amikor vigyaz hogy nehogy kiszedje.
2014. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem a császár miatt ki kellett vennem, aztán mikor eszembe jutott, már nem tudtam visszatenni. A fülbevalóimat szokta rángani, anyósom aranyláncát is majdnem eltépte, ezért félek kicsit, hogy "rárepülne" az orromra. Az meg ugye nem lenne kellemes, ha rángatná... :)
2014. júl. 12. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is köldök van, 3 éves a fiam, most terhes vagyok, szerinte az ott a kulcs a hasamhoz és ki akarja venni a babát. Hát vigyáznom kell, most már ki is vetetem.
2014. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pötty van az orromban, és én sem vettem ki.

Nem volt belőle sosem gond. Nem piszkálja.


Szerintem várj vele, ha úgy gondolod, hogy bántaná. Jövőre már meg tudod neki magyarázni, hogy vigyázzon rá.

2014. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van az orromban, és igen rángatja :( De a hajamat is tépi, az sokkal rosszabb :D Még csak 6 hónapos, remélem leszokik róla.
2014. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
100%
Én visszarakattam az orromba, amikor még nagyon pici volt (három hónapos), ráadásul nem is pöttyöt, hanem karikát. Amikor kezdett vadabbul nyúlkálni, akkor párszor belekapott, de egy éves kora környékén már nem volt jellemző. Mondjuk azóta már kivettem, de nem azért, mert a gyerek tépázta volna.
2014. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az alsó ajak piercingem piszkálja, nyomkodja, de nem tépi :)

nyelv piercingem is van, de azt ugye nem látja :D

a fültágítókat kivettem, még mielőtt a rángatós korszak kezdődött (nem miatta, csak begyulladtak sajnos).

2014. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így utólag is köszi mindenkinek! Ma visszarakattam az orromba a piercinget, egyelőre hidegen hagyta a gyerkőcöt. Remélem ez a jövőben is így marad, mert most örülök, hogy visszakerült. :)
2014. aug. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!