Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neked tetszene vagy nem...

Neked tetszene vagy nem tetszene, ha a gyerekekkel, pároddal 9 napra elutaztok a Balatonra egy hotelba és ez idő alatt a anyós/após ( akikkel amúgy egy házban éltek és nem közös nyaralást szerveztetek) háromszor eljön meglátogatni benneteket?

Figyelt kérdés
( 2x előre bejelentve, egyszer, az utolsónak, meglepetésnek)
2014. júl. 14. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amikor elmegyünk nyaralni apával, anyával, gyerkőccel, akkor anyós nem jön, anyukám sem jön. És pont. Nálunk mondjuk nem volt ebből probléma soha, édesanyámnál laktunk egy ideig, eszébe nem jutott volna utánunk jönni. Ha akart volna, megbeszéltem volna vele, hogy ne, ez nem járja.
2014. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Húznám a számat nem kicsit.
2014. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Attól függ, nem ismerem a helyzetet. Bár valószinűleg nem lennék oda érte? A környéken laknak az anyósék? Esetleg igy olcsóbb, és időben is jobb a látogatásotok? Szerintem ezt a bejelentkezések alkalmával esetleg tisztázni kellett volna.

(Pl. a párom apja a balcsinál lakik. A köztünk lévő távolság cirka 400 km. A nyaralást a balcsi mellé tervezzük, hogy tudjanak találkozni.)

2014. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb utazzatok olyan messze, hogy ez lehetetlenné váljon, hiszen 400-500 km-t az ember nem fog hetente 3x utazni.

Nagyon tapintatlanok, hogy ezt teszik, én tuti, hogy beszóltam volna nekik, vagy megkérdeztem vona elég nyomatékosan, hogy hát ti?? hogyhogy jöttetek??

SZóval még1x erre ne adjatok esélyt.

2014. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Írta, hogy amúgy egy házban élnek. Tehát nem a látogatások miatt mentek. Én kiakadnék. Ha velük akartam volna nyaralni, akkor közös nyaralást szervezek, vagy én magam hívom le őket, de az, hogy csak úgy beállítanak, az gáz.
2014. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3.vok.

ja, bocs, nem voltak figyelmes. Akkor tényleg húzzanak a francba. Ez a ti családotok, a ti családi nyaralásotok.

2014. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, nem tetszene, főleg, hogy együtt is éltek a szülőkkel. Nagyon unatkozhatnak, valószínűleg nincsenek barátaik, akikkel ki tudnának kapcsolódni.
2014. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszene. Nem is értem, minek mentek oda 9 nap alatt 3x. Egyszer se lenne értelme, de így pláne.
2014. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tetszene.


Mi az, hogy előre bejelentetten? Már itt közöltem volna, hogy köszönjük szépen, nem kérünk belőle...

2014. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9 napos nyaralás alatt 3x látogattak meg? Úgy, hogy közben együtt laktok? Hát ez nem normális. Mi lesz velük, ha elköltöztök onnan...készülj fel, ha egy városban maradsz anyóssal, minden nap a nyakadra fog járni.
2014. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!