Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom nem foglalkozik a...

Párom nem foglalkozik a babával. Másnál is van így?

Figyelt kérdés
Minden nap én vagyok a babával. Nem teher mert örülök neki, de ő egyáltalán nem foglalkozik vele. Ha munkából jön haza még meg áll ismerősénél és iszogatnak , itthon filmet néz . Szinte semmit nem csinál .
2014. júl. 20. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek szültél neki gyereket?
2014. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha már így forgalmazunk magamnak szültem.

Nagyon akart gyereket, folyton azt hajszolta , hogy neki gyerek kell.

Hát most itt van és szinte semmit nem törődik vele

2014. júl. 20. 09:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg ra kellene kérdezni, hogy miért van ez igy.
2014. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első, ez hülye kérdés volt.

Egyáltalán nem biztos hogy ilyen volt a párja szülés előtt.

Ha tudja a kérdező, hogy ez lesz a vége biztos nem szült volna még, de nem tudta...Tapasztalatból írom!

Párom is nagyon szeretett volna babát, meg is kaptuk Hála Istennek, Eleinte elbabusgatta, amikor épp jóllakott, vagy alvás közben bámulta, de soha meg nem fürdette, nem tette tisztába, szinte fel sem kelt hozzá, munka után úgy kellett könyörögni hogy valamiben segítsen.

Ahogy nőtt a lányunk, kb. másfél éves korában mondtam az apjának hogy nőjön fel, már nem törékeny a gyerek, lehet tisztába tenni, fürdetni, megetetni!

Többet foglalkozott vele, jobban elvoltak mint azelőtt.

3 hónapja megszületett a másik lányunk. Mondanom sem kell, párom a nagylányt viszi boltba, játszik vele, fürdeti, olvas neki mesét, csak hogy több időm legyen így a picire és a házimunkára.

De még mindig akad olyan nap amikor meg kell jegyeznem hogy van 2 gyereke, és nem csak a lustálkodásból áll a nap!

2014. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalunk nincs igy.bar a paromnak mar van ket gyereke az elozo hazassagabol ami a sok munka miatt ment tonkre.most is sokat dolgozik de amikor itthon van mindent megcsinal a kisfiunkkal.eteti,pelenkazza.igen a kakit is kiszedi:-)furdeti...altatja jatszik vele.nekunk nincs mas segitsegunk.egyedul meg is kattannek.az h ilyen a babankkal biztos azert van mert mar ketszer atment ezen.

probalj meg a paroddal beszelni h nem egyedul vallaltad.menj el a boltba fel orara addig hagyd ra:-)

2014. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem sincs segítségem. a párom abban segít, hogy játszik vele, ha én takarítani akarok vagy főzni. sose cserélt még pelenkát. fürdetésnél is annyi a segítsége, hogy figyel rá és játszik vele, míg én kicsit rendbe szedem a szobát. de megfürdetnem nekem kell. de nem panaszkodom, mert rengeteget dolgozik itthon. a kert rendezése se egyszerű és van benne munka rendesen. hát azt én se tolerálom, ha ismerősöknél iszogat. de ez az egyetlen. de valahogy már megszoktam, hogy enyém a gyereknevelés 99%-a...ez legyen a legnagyobb bajunk...mert ettől függetlenül imádjuk egymást
2014. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy fél, hogy esetleg valamit rosszul csinál majd? mindenképp kérdezz rá, hátha csak erről van szó!
2014. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!