Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki divatos nevet ad a gyereké...

Aki divatos nevet ad a gyerekének az miért tesz így?

Figyelt kérdés
tehát lehet,hogy ronda az a név de divatos akkor azt kell adni és kész.

2014. júl. 22. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Me őneki az teccik.

Tetszik érteni?

Amúgy meg nem mindegy neked, hogy ki milyen nevet ad a gyermekének? Hol befolyásolja ez a te életed?

2014. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

pont a kérdés lényegét nem érted.

hogy csak a divat számít,vagy azért tetszik is benne van valamenyire.

2014. júl. 22. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy valaki csak divatból olyan nevet ad a gyerekének, amit amúgy rondának tart. Az hogy esetleg más rondának tartja, engem sem érdekelne.
2014. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy példával rávilágíthatnál, mire gondolsz.
2014. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek ugyanaz a név tetszene, akkor mindenkit ugyanúgy hívnának... mindenkinek más tetszik, ennyi.
2014. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez tetszik neki. Azért tetszik, mert sokszor hallja, és rájön, hogy neki bejön a hangzása. Nem mindenkinek az a mániája, hogy olyan nevet adjon a gyereknek, amilyenből lehetőleg nincs még egy az egész városban.
2014. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az tetszik neki. A nagyszüleink idejében miért volt sok Gizi, Magdi, Marika, Bözsike, Pistike, Béluska, Misike, Józsika? Mert akkor az volt a divat.

Ovis korom óta tetszik a Hanna, akkor egy filmben hallottam, most meg minden csoportban van egy...

2014. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Mit ertesz divatos alatt? :)
2014. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején divatnévnek minősült a Zoé, én meg azért szerettem volna ha kislányom az, mert a jelentése az ami....sajnos nem adhattam neki, de ha kislányom születik, biztosan ez lesz, akkor is ha mások szerint divatnév.

Névválasztásnál ne az legyen a mérvadó, hogy mi az aktuális divat. Ha valaki ez szerint nevezi el a babáját az önmagáról állít ki bizonyítványt amivel neked nem kell törődni...tessék elsiklani fölötte :)

2014. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

De ki dönti el, hogy mi a ronda? Attól, hogy divatos, még lehet szép.:) Vagy attól, hogy pont neked nem tetszik, neki meg igen.

A fiunk nevét 15 éve álmodtuk meg, amikor a lányunkat vártuk, akkor nagyjából senkit sem ismertünk azzal a névvel. Ma meg divatos, így jártunk, de attól még mindig szép, legalábbis nekünk.

Szerintem azt hadd tudja mindenki maga, hogy neki mi a szép.:)

2014. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!