Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetnek ezek a tünetek a 15...

Lehetnek ezek a tünetek a 15 hónapos oltás szövődményei?

Figyelt kérdés
Éppen 2hete kaptuk meg a 15hónapos oltás. 2napja belázasodott,adtam neki lázcsillapítót és el is múlt. Nem szaladtam orvoshoz,mert volt már ilyen,hogy felmegy a láza és ennyi,nem lesz beteg. Viszont ma délután sok apró kiütést vettem rajta észre és hasmenése is van. Természetesen holnap irány a doki,de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre,tapasztalatitokra.

#hasmenés #láz #15hónapos védőoltás
2014. júl. 22. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem az oltás miatt van hisz már 2hete kapta. szerintem ti most estek át az úgynevezett 3napos lázon ami hasmenéssel és apró kiütéssel jár. mi is át estünk rajta, én már első nap mikor lázas volt mentem a dokihoz és ő mondta hogy ne ijedjek meg ha kiütéses lesz :)
2014. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek lehetnek az oltás mellékhatásai. Annál is inkább, mert ez az "ideje" is (2 hét). Orvosnak azért mindenképpen megmutatnám, mivel nem csak erről lehet szó. De ha csak a melléhatás, az orvosnak akkor is tudnia kell róla. Jobbulást a babának!
2014. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk épp most múlt el a kiütés. az oltás miatt van. figyelmeztetett is a védőnő,h. lehet. 7-10 napra mondta a tüneteket,mint taknyosság,náthás tünetek,hasmenés,kiütés,esetleg hányás. nekünk csak kiütés volt,talán még egy kis hőemelkedés,de azt nem mértem,csak forróbb volt a teste,de ugye meleg is van mostanság. ne aggódj,semmi baj nem lesz.,
2014. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10-14 napra simán előjöhet mindenféle szövődmény.

A kiütés az egyik ezek közül.

A láz sajnos általában alap a 15 hós oltásnál.

2014. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze, nem mondta az orvos? nekem mondta, hogy 10-14 nap múlva számítsak lázra, pöttyökre, kiütésekre, orrfolyásra...

10 nap múlva jött is, kicsapta a rubeola :) még a füle is pöttyös volt annyira kijött rajta


a 15 hónapos az egyetlen élővírusos oltás, tehát a gyengített betegséget kapja meg, így a betegségeken átesik, persze gyenge lefolyásúak :)

2014. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!