Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért élik meg ilyen nehezen?...

Miért élik meg ilyen nehezen? Vagy csak az én férjem?

Figyelt kérdés

A férfiak miért élik meg nehezen ha a párjuk dolgozik mert nem jönnek ki egy fizetésből?

Arra gondolok,hogy van 1 gyerek és a nő visszamegy x idő múlva dolgozni.

A férfinak miért esik rosszul?

A férjemet úgy nevelték,hogy Ő a családeltartó és a nő a gyerekkel van legalább ovis koráig.

Mi is így terveztük de nem úgy alakultak a dolgok,s vissza kell mennem dolgozni.

A férjem ezt kissé nehezményezi mert úgy érzi csődöt mondott.

Hogyan győzzem meg,hogy ez nem így van?Hogy a mostani világ más mint régen?


2014. júl. 24. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Az én párom sem akar engedni dolgozni,mondván, nincs rá szükség. Én gyesen vagyok, 10 hónapos a legkisebb, 4 gyerkőc van. Szerinte nem tudnám őket ellátni. Pedig már mehetnék melózni... :-(
2014. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezért: "A férjemet úgy nevelték,hogy Ő a családeltartó és a nő a gyerekkel van legalább ovis koráig".

Nem kell meggyőzni szerintem, vagy megérti, vagy nem. Ha nincs pénz, vissza kell menni, ez nagyon egyszerű. Vagy ha annyira nincs gond, akkor meg lehet tovább maradni, ezt együtt kell eldöntenetek. Ez nem róla szól. Szép dolog, hogy gondoskodni akar, de ez ma már nem így működik sajnos.

2014. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem ilyen,sőt inkább ő pont az ellentétje.Az se jobb :S
2014. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még nagyon pici a gyerek, megértem. De 2 és fél éves kora körül más a helyzet.


Amúgy pedig mások az igények mindenhol, én itthon voltam mindhárom gyermekemmel 3 évig. Kijöttünk a pénzből, de szerencsére egy jobb munkahelyet találtam GYES után. Sokkal jobb, hogy már én is keresek, több a bevétel:)

2014. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyesen vagyok és kijövünk egy fizetésből, de a férjem tudja, hogy amint oviskorú lesz a kicsi is, megyek vissza dolgozni. Én mondjuk élvezem, hogy itthon vagyok velük, de kezd hiányozni a munkám, ahol elismertek. De az én anyósom az utolsó percig tanított, ő egyáltalán nem bírta otthon, gyeses időszakban sem.
2014. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem attól függ mire nevelték,én pl nem lennék otthon 3 évig, a párom el is fogadja, szeretek dolgozni amúgy is.Beszéld meg vele,hogy manapság nem elég 1 fizetés csak ritkán,és semmi baja nem lesz a gyereknek ha nem ül vele az anyja otthon 3 évig.
2014. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!