Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a helyemben mit tennétek?...

Ti a helyemben mit tennétek? (Abortusz kérdés)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, ő még az élettársával él.

Sajnos kiderült, hogy terhes vagyok, mikor megmondtam neki, hogy terhes vagyok azt mondta neki mindegy mit csinálok.

Az abortuszt ellenzem, egyedül viszont nem tudnám felnevelni a gyereket. Ti mit tennétek? Elsősorban tanácsokat várok.

Köszönöm!


2014. júl. 27. 16:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
Felnevelném.
2014. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
37%

Elvetetném. Az élet nem habostorta!Akkor minek osztogatnád?

Neked jó az élet?

Akkor ???

Mi a kérdés??? :PPPPP

2014. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem, hogy megtartanám, ha nem tudom felnevelni.
2014. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
42%
+1 a kaparásra
2014. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
87%
Ülj le, és gondold át, mi lenne, ha megszülnéd a gyereked, hogyan tudnád felnevelni, és a legfontosabb, hogyan tudnál válaszolni a már 2-3 éves korától megfogalmazódó kérdésekre, hogy nekem mért nincs apukám, nekem hol az apukám, nekem ki az apukám. Vagy gondold át, hogy ha megszülöd, le tudnál-e mondani róla, örökbe tudnád-e adni. Vagy csak egyszerűen gondold át, hogy az abortusz nem minden esetben elítélendő, és bizony sok esetben szükségszerű...
2014. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
Talán védekezni kellett volna rendesen. Ha meg védekeztetek és becsúszott, akkor sem kellene elvetetni, gyilkosság, akárki akármit mond. Add örökbe akkor, egy csomó házaspár vár évek óta babára.
2014. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
28%
sajnos kiderült,hogy szétraktam a lábam,és most sírok...mert nincs pénz elveteni,erről van szó?
2014. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a párom sem mond semmit sem. Szívem szerint megtartanám, de mi lesz, ha a párom nem hagyja el az élettársát?!
2014. júl. 27. 16:39
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

sajnálom, de szerintem is egyértelműen kuka.


A barátod még a barátnőjével él, téged nem szeret, hiszen azt mondta, mindegy, hogy van-e gyereketek vagy sem, és nem tudod felnevelni sem.

2014. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért hívod a párodnak azt a személyt, akinek te csak a szeretője vagy, nem a párja? Ha akarta volna, már rég elhagyja az élettársát, de nyilván neki kényelmesebb két nőt dugni egyszerre, mint egyet. Az viszont biztos, hogy ha te megszülöd ezt a gyereket, tőle semmilyen segítséget nem fogsz kapni, maximum a kötelező gyerektartást.
2014. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!