Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó kismamás...

Ajánlanátok valami jó kismamás/babás filmet?

Figyelt kérdés

A férjem elutazott hétvégére, én meg már most szétunom magam, nagyrészt feküdnöm kell mert veszélyeztetett vagyok.

Tudtok mondani valami klassz, szórakoztató filmet vagy dokufilmet a terhességről, babákról? Mint a Várandósok, vagy a Babies, ilyesmi... valami hasonló "limonádéhoz" lenne most kedvem.

Köszi! :)


2014. aug. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szilveszter éjjel, de ha vígjáték is belefér akkor Nagyfiúk 1-2, Kavarás :D

Jó filmezést :D

2014. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem babás film, de én könnyesre röhögtem magam rajta: Mornin' glory (Ébredj velünk!)

Rossz tanár - ez is egy elég jó vígjáték


Kismamás:

Várandósok: nekem nem jött be.

Legszebb dolog - [link]

Ilyen a formám

2014. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Varandosok. Azthiszem ez a magyar cime. Az angol: What to expect when you are expecting. Szabadnapos baba - Regi de cuki film. Nicsak ki beszel.
2014. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! A legtöbbet már láttam, de a Kavarás -t meg a Legszebb dolog -t még nem, ezeket felveszem a hétvégi repertoárba :) És a Szabadnapos babát is ezer éve láttam, hogy azon mennyit röhögtünk még gyerekkorunkban: "Te, Eddie, a lángolt kolbász ehhez képest bakfitty" :DDD Köszi hogy eszembe juttattad!


Jöhetnek még további tippek :)

2014. aug. 1. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, ha szereted az Adam Sandleres filmeket akkor abból kb az összeset ajánlom, pl a Jack és Jill is jó :D

De, a Másnaposok 1-2-3 is vicces, már ha szereted az ilyen humort :)

17/L

2014. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Juno-t is szerettem, bár inkább keserédes, de szép és egyedi film. A legszebb dolog nagyon jó, nézd meg most is, és majd akkor is ha meglesz a baba, egész más lesz a kicsengése, ez a legreálisabb film erről az időszakról szerintem.
2014. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Babák, az első év.


Nagyon jó!

2014. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Paraszt_Mári ***** válasza:
Kismamának áll a világ (Lindsey Lohan)
2014. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen filmet megnéztem már és én a Legszebb dolog című filmet tudom ajánlani! Valami hihetetlen jó film :) Én feliratosan néztem, ajánlom, hogy te is így nézd! (van egyáltalán szinkronizálva?) És ahogy az egyik válaszoló írta, 2x nézd meg a filmet. Terhesen és amikor már megvan a babád :)
2014. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátok babával



Nem babás, de vicces és vannak benne gyerekek:

40 és annyi

Felkoppintva

Terhes társaság


A Felkoppintva az első rész, a fiatalabb lányról szól, a 40 és annyi pedig a nővéréről és a családjáról - de ebben már nincs benne a hugica, mégis folytatásként szerepel.


Ha még vmi eszembe jut, írok.

2014. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!