Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hete szültem, strandon...

6 hete szültem, strandon belemehetek a vízbe?

Figyelt kérdés
Strandra megyünk du. szeretnék végre úszni, fürdeni egyet. Dokihoz csak hó végére kaptam időpontot, sztk. Néha van egy minimális barnás folyásom, ma nincs semmi sem. Nem termálvízbe, hanem uszodai vízbe belemehetek?
2014. aug. 9. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Igen.
2014. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, legalábbis én nagyon nem ajánlom, főleg, hogy még doki sem látott. Mivel szültél, így a méhed gyakorlatilag egy nagy tátongó seb volt. Ha még időnként barnázol is, az azt jelenti, hogy még nem gyógyult be teljesen. Nagyon nagy az esély a fertőzésre, főleg uszodai vízben! Megmondom őszintén amúgy én még nem hallottam olyat, hogy valakinek szülés után 6 héttel az a legnagyobb vágya, hogy ússzon, de hát nem vagyunk egyformák... :)
2014. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még azt hozzátenném, hogy ha most jól is érzed magad, az úszással megerőltetheted magad és újra vérezhetsz...
2014. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
A 6 hetes babád amúgy nem akarod vinni, ugye? Vagy hogy gondoltad?
2014. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem már 1 hét után az volt a vágyam. Van egy 3 évesem, azért nem marahat a víztől itthon egész nyàron mert tesója született. Természetesen azt a 3-4 órát mamával lesz. Mivel hó végén megyek dokihoz egész maradék nyàron üljek itthon ?
2014. aug. 9. 12:15
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Tuti, hogy nem mennék be uszoda, ill. strand vizébe szülés után hat héttel...

Fogékonyabb lehetsz herpeszre, szemölcsre, fertőzésre, de te tudod. Szerintem ki lehet bírni strand nélkül.

2014. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele, de természetesen te döntesz.

Ha már ennyire mehetnéked van, miért nem mentek mindannyian, apa viszi a nagyot fürdeni, te meg pihensz a picivel kint a parton, árnyékban.

2014. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék, amíg doki nem látott.

Hol laksz? Pécsen és Bp-n sem kell időpont az sztk-ba. :O

2014. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vidéken. Itt kell időpont mindkét hozzánk tartozóba. A kicsin kívül mind3an megyünk, de csak az apjával nem marad meg a gyerek.
2014. aug. 9. 14:04
 10/15 anonim ***** válasza:

A mamával elmarad, az apjával nem?


Majd elmentek aug. végén strandra, lesz még jó idő:)

2014. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!