Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor hol/hogy kell lemonda...

Ilyenkor hol/hogy kell lemondani a csaladi adokedvezmenyt?

Figyelt kérdés

A ferjem igrnyeli a harom gyermekunk utan (harmas ikrek). 6,5 honapos vagyok es par napja rosszul lettem. A korhazban kiderult, hogy az egyik babank sajnos elment.

Az orvosom azt mondta, hogy a masik ket gyermeket nem veszelyezteti, igy nem csinal csaszart.

Befektetett a korhazba, naponta van uh es vervetel.

Azt mondta, hogy amig lehet, addig bent maradnak. Egyebkent a masik ket gyerkoc egeszsegey, nem tudja, hogy mitol halt meg a harmadik baba, mert nem volt semmi elojele.


A csaladi adokedvezmrny harom magzat utan kapja a ferjem, de ugye sajnos mar csak ketto maradt. Hogy kell lemondani? Illetve hol?

Ugyan ugy a munkahelyen kell jelezni vagy mashol?

Kell hozza majd a halotti anyakonyvi kesobb vagy ot nem tekintik majd elonek? Marmint olyan lesz, mintha nem is lett volna?

Temetest szeretnenk, de meg nem jartunk utana, hogy ez ilyenkor hogyan mukodik. Megkapjuk-e vagy sem?


2014. aug. 9. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak utóbbi kérdésekre tudom a választ.

Aki halottan születik annak nincs születési anyakönyve és így halálozási sem. Rendszerbe ő soha nem kerül bele.

2014. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OFF Ez nekem hihetetlen. 6,5 hónapos terhessegnel ha elhal a baba, az alapból az anya egészséget veszélyezteti. Hulla mérgezést kaphat. Az pedig nem használ a masik kettőnek sem. Mi az hogy nem csinál császárt?
2014. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez tényleg hihetetlen, hogy hagyják bent a babát, ugyanis ez rohadt veszélyes.
2014. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ezt hogy lehet kivitelezni. Ha valaki fiatal terhesként elvetél, már akkor azzal riogatnak, hogy fertőzést, hullamérgezést lehet az elhalt magzat miatt kapni. És ilyenkor?
2014. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!