Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány év különbséggel lettetek...

Hány év különbséggel lettetek édesanyák a legjobb barátnőddel, barátnőiddel?

Figyelt kérdés
Miben változott meg a kapcsolatotok?
2014. aug. 14. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. egyik barátnőm szült

2. én szültem, rá 9 hónapra

3. másik barátnőm szült utánam 3 hónappal

A kapcsolatunk semmiben sem változott (de azt hiszem, hogy ez nem is olyan meglepő, bőven volt közös témánk :))

2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy hónap különbség az egyik barátnőmmel, a másikkal 4 év.


Kapcsolatunk változó, hol gyakrabban,hol alig találkozunk.


Azzal, akivel egy hónap különbséggel szültünk, keresztszülei lettünk egymás babáinak.

2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én már édesanya vagyok, ők még nem (3 lányról van szó), és nem is tervezik a következő 3-4 évben (az én lányom 2 éves). A kapcsolatunk semmiben sem változott, ugyanúgy összejárunk, a lányunk imádja mindegyikőjüket, és továbbra is maximálisan, mindenben számíthatunk egymásra.
2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szültem előbb, ő rá két hónappal. Előtte nagyon jó barátnők voltunk, de el sem jött megnézni a kislányomat, miután megszületett. Később én segítettem neki, de mikor nekem lett volna rá szükségem, akkor mindig kifogásokat keresett. A kapcsolat teljesen megszűnt. Nagyon sajnálom, mert én úgy gondoltam, hogy igazi barátnők vagyunk.
2014. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Barátnőm lánya es az en lányom közt 5 hét van :)

Uncsi tesóm aki a legjobb barátnőm is egyben akivel mar pici korunk óta egyszerre szerettünk volna babát . Annak ellenére hogy nem terveztük úgymond mostanában egyszerre a terhességünknél 4 hét különbség volt. Ő hamarabb szülte 1 hónappal , en tulhordtam 1 hetet igy 9 hét van köztük :)

2014. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem hogy nagyon jo akar sokatmi olyan mint volt ha nem jobb :)

Uncsimnak amikor terhesek voltunk minden nap beszéltünk :) és azóta is :)

2014. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyik baratnőm sem szült..én kismama vagyok decemberre vagyok kiírva es az egyik gyerekkori baratnőm szintén..hihetetlen pedig nem beszéltünk össze:)) a masik baratnőm pedig jövőre tervezi! Nem hiszem, bármibe valtozni fog a kapcsolatunk..de nyílván ahol a gyerek van nehezebb összehozni a spontan találkozókat.
2014. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A gyerekkori barátnőm kislánya és a kisfiam között 5 hónap van. Ő szült előbb.

Most várom a második babánkat és van egy másik barátnőm, ő is pocakos. 1 nap!! van köztünk. :) Kíváncsi vagyok, hogy alakul majd, lehet egy napon fogunk szülni. :)

Egyébként akikkel baráti kapcsolatban állok, már mindenkinek van gyereke. Van ahol csak 2 hónap van a fiam és a másik gyerkőc között.

2014. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A gyerekkori barátnőm 1,5 évvel szült később, mint én.

A két felnőtt barátnőmmel pedig pont úgy jövünk sorba,hogy 3-3-3 hónap van a gyerekeink között. :)

2014. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olyan jo ilyeneket olvasni,h mas is a baratnőjével együtt volt, vagy epp most babás:))en ugy élvezem,h van kivel megosztanom a kis" hülyeségeim" :))7-es voltam
2014. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!