Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen típusú az autótok,...

Milyen típusú az autótok, ahol 4-5 kisgyerek van? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Ahol 4-5 10 év alatti gyerek van - milyen típusú kocsival közlekedtek, mennyire szeretitek? könnyen lehet-e a gyereküléseket elhelyezni? minden hasznos infó érdekelne! köszi

2014. aug. 16. 10:19
 1/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

Bár nálunk "csak" a 3. gyerkőc érkezik hamarosan, de a férjem korábbi kollégái között voltak 4-5 gyerkőcös apukák.


Az egyiknek Honda Streamje van. Ott most érkezik majd az 5. baba.

Eddig állítólag elfértek. Ez gyakorlatilag egy idősebb, nagyobb egyterű. A múltkor egy parkolóban pont egy ilyen mellé álltam. Ott 3 gyerkőc volt, és az egyik gyerekülés előre volt bekötve, hogy a csomagtartóba beférjen a babakocsi.


A másik kollégájának egy kisbusza volt. Max. 9 személyes, de hátul az ülések ki voltak szedve, hogy a csomagok elférjenek.

4-5 gyerkőccel, én biztos, hogy kisbuszban gondolkoznék, mert marad hely a csomagoknak. Az ülésekre simán beköthetsz gyerekülést, tolóajtós, így a beszállás, gyerekek berakása egyszerű.


A buszlimuzinok már szerintem felejtősek, mert nem marad csomagtartó (max. 400l), de esetleg meggondolandó. Seat Alhambra, VW Sharan, Ford Galaxy, REnault Espace, Peugeot 807. Családi nyaralásra kell a tetőcsomagtartó, és/vagy utánfutó.

Ezeknél amúgy 7 rendes ülés van, ahova simán beköthetsz gyereküléseket. Van, ahol a 3. sorban is isofixes ülések vannak (Alhambra, Sharan).

2014. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aHermann ***** válasza:

Elírtam, a kisbuszoknál nem is kell kivenni a 3. sort, mert így is elég nagy a csomagtartó.

Esetleg ezt nézd meg, bár nem friss.


[link]

2014. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A miénk opel zafira, kb 7 éves, és eléggé rossz állapotban van, hátránya még, hogy ahhoz, hogy meglegyen a 7 ülés, a csomagtartó terét kell felhasználni, ott lehet kihúzni a 2 ülést, így olyankor nincs csomagtartó, jaj és van egy "vakfolt", ami tartja a szélvédőt, kitakar akár egy egész autót, volt már majdnem balesetünk emiatt.
2014. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!