Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis-ovis gyereketek...

Bölcsis-ovis gyereketek mennyi időt volt otthon (táborban, nagyszülőknél stb) a nyáron?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
1 hetet.
2014. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

egyszer 5 napot, egyszer 12 napot nagyszülőknél

bölcsis

2014. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
ovis, 3 hetet +1 hetet, mert náthás lett. Illetve +1 hét edzőtábor.
2014. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Táborban nem volt. Majdnem az összes szabadságomat most vettem ki,így egész augusztusban együtt voltunk, 4 napot nyaraltunk. Mamáknál egy-egy délutánt töltött.
2014. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
5 éves lesz a fiam ősszel, 2 hetet volt júniusban az egyik mamánál, most pedig a másik nagyinál van 2 hetet. Egyik 160, a másik 140 km-re lakik, 2 külön irányban, nem érdemes 1-2 napokra menni :D
2014. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ovistáborban volt 3-4 hetet. de csak nappali tábor. nagyszülőknél semmit, egyiknél egy egy félnapot. talán ha 4 szer. másiknak eleve nem volt igénye rá, így kikopott az életünkből, a kicsi már nem is ismeri csak a nagy.
2014. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zabmester ***** válasza:
Ovis (utolsó év, ősztől iskolás), öt hetet volt itthon, ebből hármat velem, kettőt nagyszülőkkel. Ennyi ideig volt zárva az óvoda.
2014. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy egész nyáron itthon volt, vagyis nem ment oviba, mert a kisebbel még itthon vagyok, sajnos nem találtam még munkát. Tehát júniustól itthon volt, egyből elment az egyik mamához 2 hétre, utána itthon voltunk hármasban, aztán augusztusban volt férjemnek szabija, akkor utaztunk rokonokhoz az Alföldre stb, most meg még 2 hétre elment a másik mamához. Jövő 7en meg még együtt leszünk megint egy hetet hármasban, aztán megy mindkettő oviba :)
2014. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!