Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti is egyfolytában...

Anyukák! Ti is egyfolytában pakoltok, rendszereztek, szórtíroztok otthon?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Persze kisebb elpakolás minden este van, de rendszerezni meg szortírozni azért nem is szeretnék egyfolytában :D (meg nem is érnék rá).
2014. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem, én soha.

2 éves a lányom.

2014. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Eszemben sincs.
2014. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Mikor lefektettem a fiam (16 hónapos), akkor még kb van 2-3 órám, mire hazaér a férjem.

Ez az idő elég a káosz felszámolására...

2014. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 zabmester ***** válasza:
Nem, pedig néha nem ártana. Annyi felesleges szirszarunk van, amennyi szerintem más embereknek tuti nincs, legalább is én általában így érzem.
2014. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ne is mond, soha nincs vége és szerintem soha nem is lesz :(

mindig van valami, mert más méret kell, mert vastagok kellenek, mert most így nem praktikus hanem amúgy jó ha pakolva van, és mert már nem férek a sajátjaimtól is és nem is hordom, de ez van a bútorokkal is, most ettől nem férek el, most attól, átrendezve amattól és stb stb stb stb

2014. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én például a szekrényeket néztem át mostanában, sokat nőttek a gyerekek, jó pár zsáknyi ruhát vittem el a konténerekbe.

Az iratok rendbetétele 6 órán keresztül tartott, igaz évek óta nem szántam rá időt.


Nincs sok hely itthon muszály kiabálni a feleslegessé vált dolgokat.

Ennek soha nincs vége :-\ .

2014. aug. 28. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:
a fiam csecsemo koraban ugy havonta kivalogattam, elpakoltam a kinott ruhait. most mar csak evszakvaltaskor
2014. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azaz kidobálni!
2014. aug. 28. 22:07
 10/12 A kérdező kommentje:

Évszakváltás miatt bizony muszály, ilyenkor megnézem mire van szükség, miket nőttek ki a gyerekek.

Általában hamar megunják azt, ha fel kell próbálniuk a ruháikat, hogy eldönthessen jók e még.

2014. aug. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!