Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy még el...

Mitől lehet az, hogy még el sem múlt rendesen, és újra megjött?

Figyelt kérdés
Szoptatást 3 hónapja hagytam abba. Az alatt is megjött már a kisfiam 5 hónapos kora óta, de többnyire 24-25 napra a 28 helyett. Előtte mindig 28 volt. Most hogy abbahagytam 3 hónapja, sem változott. Most először jött meg múlt szombaton 28 napra. Már szinte semmi nem volt belőle, erre ma újra piros, benne némi alvadt. Nem értem. Igaz, tegnap nagyon nagyon felidegesítettem magam, de nem hinném, hogy ez ilyen szinten befolyásolt volna bármit is. Remélem, nem valami rossz dolog miatt van ez a kavar. Már az is fura, hogy amióta szültem és megjött, az amúgy 4, max 5 nap helyett elnyúlik egy hétre, van, hogy 8-9 napra, úgy, hogy barnás-normál-barnás, de ilyen még nem volt, hogy újra piros lett volna. Vagy még most annyira be van kavarodva, hogy most áll vissza a hormonrendszer, vagy nem tudom.

2014. aug. 29. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem állt még helyre a hormonháztartásod rendesen. Nem hinném, hogy komolyabb oka lenne, de azért nem árt megkérdezni az orvosodat, de sztem szülés után belefér sok minden...
2014. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na, majd látom, hogy mi kerekedik ki belőle.
2014. aug. 29. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!