Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történhetett a fiunkkal?...

Mi történhetett a fiunkkal? Kb fél éve nem hajlandó megenni semmilyen húst, kivéve a szalámit. Előtte pedig állandóan megette még a roston csirkemellet is. Másnál is van/volt ilyen ennyire hosszan?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm kislánya a szalámit SEM. Semmilyen húst, nulla, két éves korától. Most hét éves. Egyszerűen nem eszi meg, ha belecsempészik a kajába észreveszi és azonnal abbahagyja az evést.
2014. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, két éves koráig mindent megevett, a szülei is esznek húst, voltak gasztrón, gyerekpszichológusnál, mindenhol, azt mondták, hagyják, majd kinövi.
2014. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Pszichológushoz vinni valakit mert nem eszik húst???? :D


Egyébként meg ne törődj vele.Ha nem eszi,nem kell neki,ha egészséges,nem kell foglalkozni vele,több millióan élnek hús nélkül,és egészségesek mint a makk.

2014. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Trafó1 ***** válasza:
Volt egy rossz élménye , derítsd ki mi volt az, már kajaügyben ugyi.
2014. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az lehet, csak engem spec. kicsit zavar, mert mi meg igazi ragadozók vagyunk...

Első, azért 5 év, az nem kicsit sok, szerintem... Nem nyugtattál meg :D (A barátnődéket megnyugtatta a "Majd kinövi" - válasz?)

Ez a kideríteni-dolog egész jó ötlet, de a kiskrapek nem hajlandó velem foglalkozni... :D

2014. szept. 2. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányom sem ette meg a húst nagyon sokáig, csak a virslit. Nem volt semmi rossz élménye mert amikorkb 7-8 hónaposan először adtam felaprítva csirkemellet kiszedte a szájából. Kb 15 éves korától megeszi, de csak a bécsit meg a fasírtot. A pörköltnek is csak a szószát eszi meg azóta is.

Mi is nagyon húsevő család vagyunk ezért is csodálkoztunk rajta, hogy ilyen. De megszoktuk és nem erőltettük.

2014. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A hugom, igaz mar joval idösebben, hagyta abba egyik naprol a masikra a husevest. Azt elviseli, hogy mellette egyek, de nem szereti. Eszünkbe sem jutott volna raeröltetni csak azert, mert mi azt esszük. Inkabb arra figyelj, hogy megkapja mas forrasbol azt, amit a husbol nem tud.
2014. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy erőltetem, sőt, megmondom őszintén, ha lány lenne, nem is érdekelne ennyire a dolog...de egy fiú egyen már húst, könyörgöm! :)
2014. szept. 2. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

"Egy fiú egyen már húst"


:DDDD Nem, kicsit – hogy is mondjam – hagyományos a felfogásod. Ha nem akar majd sört inni, akkor azt is ráerőlteted, mert egy fiúnak illik azt is?

2014. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A húst sem erőltetem, csak engem belül zavar kicsit. Amúgy ez nem hagyományos, hanem - részemről - normális felfogás. :P :)

Én már csak ilyen konzervatív vagyok... :D

2014. szept. 2. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!