Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Gulyás vezeték...

Szerintetek a Gulyás vezeték névhez illik-e a Mira a Mirabella, vagy a Liza név? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a Mirával nagyon tetszik, Mirabellával a legkevésbé.
2014. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mira vagy Míra.
2014. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a Liza tetszik legjobban, de a Gulyàs Míra jobban hangzik...
2014. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Sokat segítettetek!

Mondjuk a Mira név az csak pontos i- vel tetszik.

2014. szept. 8. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Szeritnem jó a Mirabella is, és becézhetitek Mirának. De jó a Mira is, ha rövid nevet akartok.

Liza sem rossz, de nekem olyan mintha lemaradt volna az eleje és Elizabett lenne, szóval valahogy hiányos számomra :)

Szóval Mira vagy Mirabella, ha hosszabbat szeretnétek :)

2014. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Mirabella név nekem nagyon tetszik.

A vezetéknevetekhez is illik szerintem.

2014. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Mirabella tetszik legjobban a vezetéknévvel (meg egyébként is), szerintem a kétszótagú vezetéknévhez sokkal szebben hangzik a háromszótagú keresztnév. De a Mira is jó név (nekem is csak röviddel), a Liza viszont nem tetszik egyáltalán.
2014. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Érdekel, hogy más mit gondol. Nem könnyű a választás, mert van aki pl. a Mirabellát túl "csicsásnak" találja. Pedig mintha tényleg jobban hangzana a Gulyás névvel. Én egy kicsit hosszúnak találom... de lehet ez marad. :)
2014. szept. 8. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem "teljesebb" név, mint simán csak a Mira. Nem csicsás, hanem komoly. Nekem nagyon tetszik. És Mirának is becézhető. :)
2014. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is teljesebb a Mirabella. Persze úgyis csak Mirának szólítanánk. :)
2014. szept. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!