Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kertet hogyan tartjátok...

A kertet hogyan tartjátok rendben újszülött vagy pár hetes csecsemő mellett?

Figyelt kérdés
rengeteg munka lenne kint mielőtt jön az ősz de az én kis csöppsegem csak delutan alszik 1-1,5 orat, viszont olyankor ki kell vinni levegore hogy azert ott is legyen. most jonne az hogy miert nem alszik kint, mig én csinálom a dolgom, csak hogy a mozesben csak akkor alszik ha tolom...hogyavn tudnam kint lekotni legalabb egy orara? van vkinek vmi trükkje? 7 hetes.
2014. szept. 15. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Valaki más tologassa, amíg kint vagy.

2. Vagy tologasd, amíg elalszik, és utána állj neki.

3. Rugalmas kendőbe, vagy hordozókendőbe kösd magadra, úgy tudsz dolgozni. (Nekem a meitai jött be, a kendőt nem szeretem, de azt csak később tudod használni.) Én ezt csináltam.

2014. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyedul vagyok itthon es csak akkor alszik a kocaiba ha tolom. amint megallok vele felebred :) kerti mubkat meg hordozoba nem vegzek, tiszta kosz lenne.
2014. szept. 15. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szépen lassan szoktasd le róla. Tudom, hihetetlenül hangzik, de szinte mindenről le lehet szoktatni egy babát (és mindenre rá lehet szoktatni). Akkor én sem hittem el, mert csak és kizárólag kézben alut el a babám. Aztán anyám 3 nap alatt babakocsira szoktatta. Szóval nincs olyan, hogy a babád valamit csak így csinál, szépen lassan át lehet szoktatni. Próbálkozz.
2014. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem csak egy erkélyem van és a kint lévő 4 cserép virág is tönkre ment mikor pici volt a babám, annyira nem jutottam odáig. Ha nem muszáj szerintem ne csináld.
2014. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha nincs otthon senki, később sem, miután már felébredt? Vagy amikor ébren van, nem tudod kivinni? Nekem kicsit furcsa hogy 7 hetesen csak egyszer alszik napközben és ilyen keveset, az én fiaim ennyi idősen még szinte átaludták a napot.
2014. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ki lenne otthon rajtam kivül? :) apa dolgozik. nagyi meg nincs minden nap... igen, sajnos napi 10-12 oraba megall az alvasigenye szuletese ota. a doki szerint rendben van. csak az a baj hogy napkozben feloras reszletekbe alszik. mire atoltoznek a kerthez már ebren is van.
2014. szept. 15. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egyáltalán nem lett koszos a babám, olyat nem is tudok csinálni, ha rám van kötve, amitől tiszta kosz lenne.
2014. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5.vagyok. Ezek szerint Apa sokáig dolgozik, ha megjött már nem tudsz kimenni. Amikor ébren van a Babád, akkor elvan egyedül? Ha ébren viszed ki, akkor nincs el a babakocsiban? Nekem sincs jobb ötletem, mint amit a 3. válaszoló írt, hogy hozzá kell szoktatni.
2014. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, este 8ra er haza. sajnos a kocsiba ebren csk fel orat van el. akkor meg megint ott vagyok hogy mire atoltozok addigra menni kell hozza ;) koszi azert a valaszokat
2014. szept. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!