Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeket szeretnénk a páromma...

Sárközi Renii kérdése:

Gyermeket szeretnénk a párommal, de eddig valahogy sajnos nem jött össze. Nekem 2 éve volt egy abortusztom. Kontrollon mindent rendben találtak, de miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
az utóbbi időkben viszont egyre sűrűbben jelentkezik nálam petefészek görcs valamint szurkalasok..párom észrevette hogy a mellém is növekszik fogyok és hangulatvaltozasaim vannak 19 éves vagyok..ez mitől lehet ha a tesztek negatívak?

2014. szept. 18. 15:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, ezt senki nem tudja megmondani.
2014. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Ha 2 éve abortuszod volt akkor ne akarj teherbe esni!
2014. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vagy benne, hogy 19 évesen gyereket akarsz, úgy, hogy 2 éve abortuszod volt? Inkább várj még picit és talán a szervezeted is jobban fel lesz készülve a babára.
2014. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Osztálytársamnak is 17 évesen volt abortusza. Azóta eltelt 20 év, férjhez ment 18 évesen, teherbe többé viszont nem esett...

Menj orvoshoz!

2014. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 zabmester ***** válasza:
78%
Mióta próbálkoztok?
2014. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

# 4/5


Honnan tudod, hogy egyáltalán akart gyereket?

2014. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Úgy gondolom ha 2 éve abortuszod volt,bár én abszolút ellene vagyok,de gondolom azért volt,mert nem akartál gimisként minden nélkül szülni. Még csak 19 vagy nem hinném,hogy azóta bármivel előrébb lennél az életben.

Mellékesen számos olyan ember van akinek az abortusz után soha többet nem lehetett gyereke vagy csak nagyon nehezen lombikkal.Vizsgáltasd ki magad és nagyon gondold át, 2 éve megölted mert nem kellett de most meg már kellene.

2014. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

6-os, onnan tudom, hogy a férj az én férjemnek jó barátja volt.


Jártak orvoshoz is amúgy, de 15 év után se lett "eredmény"...


4. voltam

2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

7. mutatnál erről a számos esetről valamilyen friss tanulmányt?

On

Két éve folyamatosan védekezés nélkül szeretkeztek?

Könnyen lehet valami hormonális gunanc is, érdemes lenne orvossal konzultálni.

Az fel sem merül senkiben, hogy a férfi "kisfickóival" lehet valami gond?

2014. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

Miért öletted meg az előző gyereked? Nem gondolod, hogy fiatal vagy még ehhez 19 évesen úgy, hogy egy ember élete már a lelkeden szárad? Őszintén remélem, hogy nem fogsz tudni teherbe esni, ilyen ember ne szaporodjon...

Az első gyereket kellett volna megszülni...

2014. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!