Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek az első baba után sima...

Akinek az első baba után sima és feszes maradt a hasa a másodiknál is ugyan ez volt a helyzet vagy jobban megnyúlt a bőr?

Figyelt kérdés
Első babám után igaz striás lett a hasam de szépen vissza húzódott a bőr es szinte ugyan olyan lett a hasam mibt előtte. Most várom a második babát. Mire számíthatok? Rosszabb lesz a második pici után?
2014. szept. 21. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bőröm szép maradt, egyiknél sem volt stria, vissza is húzódott a második után is. Viszont a úgymond a hasam a második után nem húzódott vissza teljesen, olyan, mint kb. 3-4 hós terhesen volt. Nincs rajta zsír igazán, a bőr se lóg, hanem valahogy az egész hasfalam kintebb van, az izmok nem tartanak olyan jól, főleg este, amikor jobban puffadok. Most 2,5 hónapja szültem a másodikat, nem tudom, számít-e, de mindkettő császár volt.
2014. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet idővel most is rendeződik a dolog! :-)
2014. szept. 21. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se az elsőnél se a másodiknál nem maradt semmi...aki nem tudta,hogy van 2 szép lánykám mindenki azt mondta milyen jol tartom magam nem változtam ilyenkor mondom,hogy vannak a lányok a válasz erre az,hogy meg se látszik rajtam.
2014. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. nálam is ez van, szintén 2,5 hós a baba. úgy látom a hasizmozás segít.
2014. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nyom nélkül maradt az első, aztán az izmok lazultak sokat a második után... igaz, 42. hétig várt a szentem. Volt, hogy bevérzett a hasizmom a rugdosás helyén (szabályosan "kék folt" lett rajta) A bőröm nem lóg, zsír sincs rajta, csak valahogy az egész olyan puding-tapintatú. A pici nálunk is még csak 2 hónapos, most kezdtem tornázni. Reményeim szerint erősödik a hasfalam, mire a Hármaskának nekilátunk. :)))
2014. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!